پرده بکارت

شروع موضوع توسط Doctor در ‏9/9/15 در انجمن بیماری های زنان و راههای درمان

1. Hosseini

Hosseini New Member

من وقتی توآینه پردمو نگا میکنم دورسوراخ ی غشایی هس امااین غشاک از بالا ک ب امتدادمجرای ادرارم وصله
    سمت راست ی شکافی هس ک باعث شده ب اون سوراخ ادرارم وصل نباشه
    پرده من سالمه ؟

2. setayesh

setayesh New Member

سلام خسته نباشید
    ی سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید
    من 20 سالمه
    میخوام ازدواج کنم.حتی دوست پسر تلفنی هم نداشتم ولی خودارضایی میکردم
    با مالش کلیتوریسم (گاها خیلی تند تند میشد )و با خوابیدن زیر شیر آب حمام
    دو سال پیش بعد از خودارضایی (نه همون موقع)نیم ساعت بعد به مدت یک روز لکه های خون میومد بدون هیچ دردی آیا پردم آسیبی دیده؟
    لطفا راهنماییم کنید
    موندم چی به خواستگارم جواب بدم
    نمیتونم برم دکتر زنان چون برای هربار از خونه بیرون رفتنم باید حسابی توضیح بدم و میترسم مامانم بفهمه
    و یه سوال دیگ لبه های واژنم سیاهه.آیا این طبیعیه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید لطف بسیار بزرگی میکنید بهم خیلی نگرانم

3. Shima

Shima New Member

سلام خسته نباشید .من واسه معاینه رفتم پیش دکتر بهم گفت نوع پردم دندانه دار هستش قسمت۳ آسیب دیده بعد لبهای آلتمو ازهم باز میکرد دردم میگرفت بهم میگفت سرفه کنم .گفت پردت دندانه دار ولی چون واژنت خیلی تنگه احتمال اون آسیب مادرزادی چون به دیواره ش نرسیده .گفت که موقع ازدواجم حتما باید اسپری یا پماد استفاده کنم .انقد نارحت او آسیب بودم که اصلا حواسم نبود بهش بگم گواهی بهم میده یانه .توروخدا خیلی نگرانم اون آسیب یعنی چی ؟؟بهم گواهی میدن ؟؟؟من تا حالا باکسی رابطه نداشتم

4. rasol

rasol New Member

با سلام شما چ
    سلام اگر جواب گرفتید بنده راهنمایی میکنید چون منم مشکل شما رو دارم ممنون

5. rasol

rasol New Member

سلام
    اگر جواب گرفتید بمن هم بگید چون منم همین مشکل رو دارم ممنونم

6. rasol

rasol New Member

با سلام و احترام
    اگر شما جواب سلامتی خودتون رو گرفتید لطفا به بنده هم اطلاع بدید چون من هم مشکل شما رو دارم
    با تشکر و سپاس

7. rasol

rasol New Member

امکان داره که من با شما صحبت کنم و از شما کمک بگیرم
    با تشکر و سپاس

8. Mahasti

Mahasti New Member

سلام.
    ببخشید اقای دکتر من وقت نوجوان بودم بعلت نااگاهی از وجود پرده خودارضایی میکردم.. وبه این عمل زشت معتاد شده بودم.. ولی اصلا چیزی وارد واژن نکردم.. با مالش و یا فشار اب به قسمت کلاهک..
    البته یکبار زمان پریودیم یک خارش محکم داشتم که نمیدونم اون موقع خون پریودی بوده یا ممکنه پرده پاره شده باشه...
    واژنم اصلا هم شبیه شکلهایی که هست نیستش. لبه هاش تیره و یه عالمه چین خوردگی داره..
    و خودمم جرات نکردم نگاه کنم توی اینه..
    به پزشک هم مراجعه نکردم.. واقعا افسرده و ناراحتم.. توبه کردم ..چندین بار به خودکشی هم فکر کردم... اقای دکتر میگید مشکلی دارم؟

9. rasol

rasol New Member

با سلام
    اگر امکان داره میشه بفرمایید که این مشکل شما آیا باعث شده پردتون پاره بشه یا نه چون من یه همچین کاری رو از روی نفهمی با یه خانوم کردم و هر چقدر هم دنبال اون خانوم گشتم پیداش نکردم چون فقط ازش یه شماره تلفن و یک ایمیل داشتم که هیچ کدوم رو جواب نمیده

10. Mahasti

Mahasti New Member

اقای دکتر میشه جواب منو هم بدید

11. ysm

ysm New Member

من در اولين رابطم درد نداشتم هيچ خوني هم از من خارج نشده يعني من پرده نداشتم؟ هيچ وقت هم اتفاقي نيوفتاده ك خوني ازم خارج بشه كه پرده آسيب ديده باشه(غير پريود)

12. 4310360254

4310360254 New Member

سلام میشه جواب سوال منم بدید خواهش میکنم ممنون

13. ایسان

ایسان New Member

سلام ایا با لاپایی محكم پرده بكارت پاره میشود؟

14. alma

alma New Member

سلام وقتتون بخير ببخشيد يك سوال داشتم ميخاستم بدونم پرده بكارت معمولي چيه ؟؟ يك سوال ديگ ايا كسي كه باكره هست ميتونه به ارگاسم برسه؟؟
    اگه پاسخ بدين ممنون ميشم ازتون

15. fateme961

fateme961 New Member

سلام ایا ورود انگشت وسطی بطور کامل اندکی با زور .داخل واژن بشه سبب پارگی یا اسیب میشه؟حتی اگه بدون درد بدون خون ریزی و بدون سوزش باشه...خودم ک پردمو نگا میکنم انگار دوتا سوراخ ی تیغه وسطش .ایا احتمال داره که اتفاقی برام افتاده باشه.یه از خدا بیخبر این بلا رو‌ سرم اورد..خیلی نگرانم خیلی

16. fgh

fgh New Member

سلام من با نامزدم سكس داشتم و اون انگشتشو تا چهار سانت وارد كرد
    اما من هيچ گونه درد يا خونريزي نداشتم حتي يك قطره
    در حالي كه وقتي خواست سر التشو وارد كنه بخاطر درد زيادي احساس كردم و اين اجازه رو ندادم
    ايا پرده بكارت من اسيب ديده كه با وارد شدن انگشتش من دردي احساس نكردم؟
    قبل از اون هيچ گونه رابطه اي با هيچ كسي نداشتم
    حتي خود ارضايي هم نميكردم
    خواهش ميكنم جواب بديد وقتي بهم گفت بريم دكتر چون تو اينترنت خوندم خطرناكه
    خيلي نگران شدم واقعانميدونم چيكار كنم

به اشتراک گذاشتن این صفحه