نکات فر کردن مو

شروع موضوع توسط sara_saeidi در ‏21/12/17 در انجمن آرایش مو

 1. sara_saeidi

  sara_saeidi New Member

  [​IMG]

  کسانی که فقط به خاطر پیروی از مد علاقه مند به داشتن مو های فر هستند. نیازی به ماندگاری و دائمی بودن آن و همچنین مراجعه به آرایشگر و متخصص فر ندارد و می توانند هر وقت خواستند، خودشان در خانه به وسیله حالت دهنده های مو همین کار را انجام دهند.


  برای فر کردن مو ابتدا باید موارد زیر را در نظر بگیرید:  - دستگاهی که انتخاب می کنید باید با جنس مو هایتان سازگار باشد؛ چرا که انتخاب غلط، باعث آسیب رسیدن به مو در آینده خواهد شد.

  - به نوع و بلندی مو هایتان توجه کنید؛ البته مدلی که می خواهید مو های خود را درست کنید نیز مهم است. هر نوع لوله‌ ای که دستگاه داشته باشد، با توجه به جنس مو ها، حالت خاصی به آن ها می بخشد.

  - اگر حالت دهنده ای که انتخاب می کنید، لوله بزرگی داشته، باعث می شود مو ها به خوبی شکل بگیرد و مو ها نیز حجیم و نرم شوند.اما اگر مو هایتان کوتاه است، قطر لوله هم باید کمتر باشد.

  - اگر قد مو هایتان متوسط است و می خواهید فر هایی منظم و پیوسته داشته باشید، قطر لوله محصولی که انتخاب می کنید نیز، باید متوسط باشد تا بتوانید حالت فر نرمی به مو های خود ببخشید.

  - حتی اگر مو هایی فر دارید، می ‌توانید از حالت دهنده های مو برای حالت ‌دادن و مرتب ‌کردن مو های خود استفاده کنید. در صورتی که مو هایتان شکننده است، بهتر است جنس لوله دستگاه شما، سرامیکی باشد.

  - برای مو هایی که خیلی بلند است، توصیه می شود از حالت دهنده های کوچک ‌تر استفاده نمایند. زیرا دستگاه هایی که قطر لوله‌‌ زیادی دارند، حرارت را به صورت متمرکز به مو نمی‌ رسانند و همچنین مو های بلند سخت تر حالت می گیرند.


  توصیه پایانی، برای فر کردن مو ها با دستگاهی که حرارت آن به مو ها آسیبی وارد نسازد و همچنین دارای سری های مختلف برای مو ها با اندازه و مدل های گوناگون آرایش مو باشد، می توانید از حالت دهنده های مو فیلیپس استفاده نمایید.
   
  Last edited by a moderator: ‏4/4/18

به اشتراک گذاشتن این صفحه