قوانین انجمن های پارسی ونوس

شروع موضوع توسط Fatemeh در ‏27/12/14 در انجمن قوانین فعالیت در انجمن ها

 1. Fatemeh

  Fatemeh Administrator

  پارسی ونوس یک فروم تخصصی با محور موضوعات سلامت و زیبایی زنان است که با بخش بندی های متنوع در قالب فرومهای تخصصی، این امکان را فراهم می کند که کاربران علاقه مند در این زمینه، با هم به بحث و تبادل نظر بپردازند.

  انجمن های پارسی ونوس تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کاربران موظف به پرهیز از هرگونه بحث و تبادل نظر در موضوعات مطرح شده در " فهرست مصادیق محتوای محرمانه(موضوع ماده 21 قانون جرایم رایانه ای) هستند.

  مدیران فروم بدون اطلاع قبلی، نوشته ها و موضوعاتی که مصداقی از این قوانین باشند را حذف و دسترسی کاربران خاطی را محدود خواهند کرد.


  1.استفاده از کلمات یا تصاویر رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر (شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...) همچنین در نوشته ها و تاپیکها تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.تبصره: استفاده از کلماتی که به نحوی با اسامی مدیران و ادمینهای سایت مشابهت داشته باشد یا کاربران را گمراه کند، مجاز نیست.

  2.هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو حساب کاربری هر دو حساب کاربری محدود یا حذف خواهد شد.
  3. بدیهی است که نظراتی که توسط کاربران ارائه می شود صرفا بیانگر عقیده خود کاربر و نویسنده آن بوده و نشاندهنده نظر و عقيده مسئولان و مدیران انجمن پارسی ونوس و يا تفکر حاکم بر اين انجمن نيست. بنابراین مسئوليت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نويسنده آنهاست.

  4.احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند فروم است.

  5.انتخاب عناوین مناسب برای بحث ها و تاپیکها، نوشتن مطالب به فارسی و درج پیوند(لینک) مرجع در هنگام نقل قول از سایت دیگر، شروع بحث (تاپیک) در بخش (فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکهای مشابه، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع مورد بحث مجاز نیست. همچنین هر تاپیک را فقط در یک فروم (مناسب موضوع تاپیک) بنویسید.

  6.بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن (چه موافق و چه مخالف) ، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف پارسی ونوس ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

  7. گفتگو و بحث درباره روشهای شکستن فیلتر، نرم افزارها و معرفی سایتهای فیلتر شده و مسایل مرتبط تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.

  8.اختلافات و مشکلات شخصی خود را به داخل فروم نکشانید. انجمن پارسی ونوس اجازه مطرح کردن اتهامات نادرستی که مستقیما نام افراد یا شرکتها را تحت تاثیر قرار می دهد (حتی به جهت روشن کردن اذهان و در هر موضوع که باشد) نمی دهد.

  9.نوشتن مطالب تبلیغاتی و تجاری (خرید و فروش دوستانه بین کاربران) تا وقتی که بخش بازارچه فروم راه اندازی نشده است مجاز نمی باشد.

  10.انجمن پارسی ونوس مسئولیتی در قبال ویروسی نبودن فایل های ارسال شده توسط کاربران ندارد. بهتر است برای پیشگیری از این مشکل حتما پس از دریافت فایلها، آنها را توسط نرم افزارهای آنتی ویروس اسکن کرده و چک نمایید.

  11.بخشهای سرگرمی و فرهنگ و هنر پارسی ونوس ، به منظور افزایش روحیه دوستی و صمیمیت بین کاربران، همچنین بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث غیر فنی و عمومی در نظر گرفته شده است. و همانطور که در بند 5 این اطلاعیه آورده شده است، کاربران مجازند تاپیک ها را تنها در فروم متناسب با موضوع تاپیک بنویسند.

  12.تخطی از هر یک از موارد فوق برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند منجر به مسدود شدن حساب کاربری ایشان خواهد شد.

  13. مدیران انجمن های پارسی ونوس مجاز به حذف یا انتقال یک نوشته یا تاپیک بدون اطلاع قبلی بوده و می توانند در مورد آن بعدا توضیح یا اخطار دهند.


  - در صورتی که تغییری در این قوانین ایجاد شود ، مراتب از طریق بخش اطلاعیه ها به آگاهی کاربران محترم فروم خواهد رسید.
   

به اشتراک گذاشتن این صفحه