عشق

شروع موضوع توسط Doctor در ‏17/9/15 در انجمن رازهای ازدواج موفق

1. Doctor

Doctor Member

سوال:
    با سلام خدمت شما و تشکر از لطف و مهربونیه شما
    آقای دکتر من در تابستان به خاطر کار از نامزدم دور بودم . چند وقته احساس میکنم به من بی اعتماد شده . دیگه به حرفا و پیامای عاشقانه جواب نمیده و یه حالت شک داره که شاید من واسه ازدواج بهونه میارم .
    می خواستم کمکم کنید که چطور با نامزدم حرف بزنم و چی باید بگم که آروم بشه و بتونه مثله همیشه به خودش برسه .
    با تشکر از زحماتتون

جواب:
    سلام دوست خوبم
    خواهش می کنم.
    شما یا خیانت کردی یا نکردی؟
    اگه کردی که کاری نمی تونی بکنی چون دوام عشقی که با خیانت شروع شه امکان پذیر نیست و حتی به صلاح شما دو نفر هم نیست.
    اما اگه وفادار بودی و فقط یک شک در دل نامزدت هست شما فقط یه فرمول داری و آن جادوی عشق و محبت هست. به نگاه منفی ایشون کاری نداشته باش و فقط محبت کن.
    برای ایشون یک امر طبیعی هست چون خانمها حساس تر هستند و معمولا احساساتی تصمیم میگیرند. اگه واقعا دوستش داری بهش اجازه بده تخلیه بشه و بتونه با این وضعیت کنار بیاد. عصبی نشو و از کوره در نرو. بهش محبت کن و براش کادو زیاد بگیر.
    اصلا خودت رو توجیه نکن و دلیل های عقلی براش نیار که تو این وضعیت اصلا رابطه شما رو بهتر نمی کنه. فط محبت بکن. کادو بخر. بهش فرصت بده. بهش بگو که دوستش داری.
    این تنها فرمول دوام عشق شماست.
    صبر و محبت.
    برایتان یک عشق کامل و پابرجا را آرزومندم.

سوال:
    با تشکر از راهنماییتون . من الان از نامزدم دورم چون سر کارم جدیدا دیگه جواب تلفن واسمس هم بهم نمیده خواستم راهنماییم کنید که از چه راهی برای آروم کردن نامزدم وارد شم.
    یک دنیا ممنون از مهربونیتون

جواب:
    خواهش میکنم.
    اگه واقعا بهش وفاداری و دوستش داری رهاش کن. بزار یه تصمیم منطقی بگیره . جوری رفتار کن که احساسی نباشه. نامزدت داره احساسی رفتار می کنه ولی شما مردی و باید منطقی رفتار کنی. همون کاری رو بکن که اگه 5 ساله دیگه هم اتفاق بیفته همون کارو می کنی.
    اگه ریگی تو کفشت نیست نگران نباش نامزدت آروم میشه. تو وفادار باش و از خدا بخواه آرومش کنه. الان هم بی خیال فقط صبر کن و منتظر باش.
    گدایی عشق و محبت نکن. قوی باش.
    همه اینا به شرطیه که واقعا بهش وفاداری و میخوای یه عمر باهاش زندگی کنی.

به اشتراک گذاشتن این صفحه