سئو سایت:تاثیر تیترها در سئو

شروع موضوع توسط ramos در ‏11/9/16 در انجمن انواع نوشیدنی های سرد و گرم

 1. ramos

  ramos New Member

  سئو سایت:تاثیر تیترها در سئو
  تیترها ، عنوان محتوا آیتمی است که اغلب توسط کاربران و وب مسترها نادیده گرفته می شود. این جمله که محتوا در روند سئو سایت مهم است را اغلب وب مسترها و نیز کسانی که با مقالات سئو سایت را خوانده اند اما باید گفت که عدم رعایت نمودن تکنیک های سئو محتوا و تیتر محتوا نمی تواند آن اثرگذاری که بیان می شود را داشته باشد.
  تکنیک های تیتر محتوا در سئو سایت
  محتوا و تولید محتوا در سئو سایت با رعایت آیتم های متعددی همراه می شود اما باید گفت که یکی از مهم ترین و وتاثیرگذار ترین این آیتم ها انتخاب تیتر در محتوا می باشد. تیتر اصلی محتوا ، تیترهای داخلی در محتوا مواردی هستند که باید در رودن سئو سایت به طور جدی مورد توجه قرار گیرند. فرض نمایید زمینه کاری سایت شما سئو سایت است حال اگر شما محتوا را در زمینه تکنولوژی و یا موبایل تعریف نمایید پس نمی توانید آن اثرگذاری که می خواهید را مشاهده کنید در واقع باید گفت تولید محتوای شما اثرگذاری لازمه را در سئو سایت شما نخواهد داشت و یا حتی می توان گفت که بسیار اندک و ناچیز می باشد.
  عکاسی صنعتی ، آتلیه عکاسی ، کیف ، آتلیه کودک ، آتلیه عروس، تابلو روان ، آرایشگاه زنانه، اجاره اسپیس ،قیمت اسپیس ، اسپیس، غرفه سازی اسپیس ،خرید vpn ، iptv server ،چاپ و رایت سی دی ، سفر دبی ، تور دبی، فروش لیزینگی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش اقساطی خودرو ، فروش لیزینگی خودرو

  seo site-mcseo-site optimization
  seo site-mcseo-site optimization


  چگونه تیتر محتوا را متناسب با سئو سایت انتخاب کنیم؟


  در پاراگراف بالا گفتیم که هر محتوایی در روند سئو سایت شما موثر نمی باشد و باید درب انتخاب تیترها دقت لازمه را داشته باشیم . اما حال برای شما این سوال پیش می آید که مناسب ترین تیترها برای مقالات شما چه تیترهایی می باشند. در ادامه به تشریح این موضوع خواهیم پرداخت.

  تگ توضیحات و عنوان در سئو سایت
  مشاهده پیشنهادات گوگل برای انتخاب تیترها


  زمانی که شما کلمه ای را در گوگل سرچ می کنید گوگل لیستی از دیگر موارد که توسط کاربران بیشتر جستجو می شود را نیز به شما نشان می دهد. در واقع برای مثال اگر سئو سایت را در گوگل بزنید گوگل پیشنهاداتی همچون سئو سایت ورردپرس ، سئو سایت جوملایی و غیره را به شما نشان می دهد. اگر شما صفحاتی با این تیترها تهیه نمایید در واقع این شانس را خواهید داشت که باری جستجو آن کلمات کلیدی در نتایج قرار گیرید و نیز اینکه محوریت و زمینه کاری خود را به گوگل می شناسانید و این امر اثرگذاری در سئو سایت را برای شما بیشتر می نماید.
   

به اشتراک گذاشتن این صفحه