خود ارضایی

شروع موضوع توسط Doctor در ‏15/9/15 در انجمن سایر بیماری ها و درمان آنها

1. Doctor

Doctor Member

سوال:
    ببخشیدیعنی راه دیگری ندارید شنیده بودم بهترین راه افزایش وزن است آیااین موضوع راتاییدمی کنید.
    متوسط مدت زمانی که به حالت نرمال برگردم چه قدراست؟به طورنسبتاعادی

جواب:
    6 ماه طول میکشد همه چیز عادی شود. البته افزایش وزن باعث بهبود گودی زیر چشم شما میشود.

2. Doctor

Doctor Member

سوال:
    من پسری هستم 20 ساله که 6 ساله خودارضایی میکنم و روزی 1 بار, بعضی وقت ها هم هفته ای یه بار, خلاصه الان در عرض 2 دقیقه منی ازم خارج میشه و ارضا میشم, من الان کمی زودرنج و حساسم و زودانزالی هم که دارم, موهای سرم ریخته یعنی از جلو تاس شدم و کل موهام نرم و شل و بی حال شده, کم حرفم, خلاصه میخام بدونم که آیا اگه ترک کنم موهای سرم تا چه اندازه خوب میشه؟ و چه حالتی پیدا میکنم کامل بگید ممنون میشم

جواب:
    دوست خوبم افزايش هورمون چنسي مردانه باعث ريزش موي چلوي سر در آقايون ميشه. شما بيشتر بايد به زمينه ارثي خانواده توجه كني. ممكنه كه افزايش فعاليت جنسي موجب ريزش موهاي جلوي سر بشه ولي علت اصلي زمينه ارثي شماست.
    براي تقويت هم بهتره از شامپوهاي تقويتي استفاده كنيد.

3. Doctor

Doctor Member

سوال:
    سلام جناب دکتر من تصمیم به ترک گرفته بودم, از 1 اردیبهشت تا امروز, ولی کمی تحریک شدم و دست به آلتم زدم, انزال کامل نداشتم ولی چند قطره آب ازش اومد, ولی بازهم یاد ترک افتادم و ولش کردم, الان نمیدونم اگه نصف ولش کنم بد نیست؟ فکر میکنم یا نباید تحریکش کنی یا اگه هم تحریک کردی باید تا آخر بری, درسته, لطفا جناب دکتر جواب کامل بدید, خیلی ضروریه(سرنوشت سازه) خواهش میکنم زود جواب بدید.

جواب:
    دوست خوبم اين سوال مكررا پاسخ كامل داده شده. لطفا جستجو كنيد و در مطالب قبلي پيدا كنيد. اين عمل برايتان ضرر دارد.

4. Doctor

Doctor Member

سوال:
    من 18 سالم هست پسر هستم و 5 سال بود که خود ارضایی میکردم و الان 1 ماهی هست که ترک کردم ولی دچار عوارض زیادی شدم
    حواس پرتی و ضعف حافظه و مخصوصا کوچک شدنحجم بیضه هایم و دیگر اینکه خارج شدن قطره قطره منی در هنگام بیداری و احتلام های بیش از حد در خواب حدود سه چهار بار در هفته .
    اقای دکتر میخوام بدونم در مورد عوارضی که در جمله اخر گفتم و در کل برای جبران عوارض خود ارضایی چه باید بکنم؟
    شما رو به خدا قسم جوابمو بدهید
    تمام امید من شما هستید
    ایا احتمال جبران کامل عوارض هست؟

جواب:
    در مورد عوارض خودارضایی در این سایت بسیار صحبت شده است. در مورد اینکه این عوارض برگشت پذیر هست هم توضیح داده شده است. در مورد روشهای بهبود علایم و عوارض هم صحبت شده است.
    پاسخ شما را دادم چون برایم محترم هستید. مطالب قبلی را بخوانید به جواب همه سوالهایی که پرسیده اید خواهید رسید.

5. Doctor

Doctor Member

سوال:
    من تو اين دوران ترك صبحها كه از خواب بلند ميشوم بدون هيچ تحريك جنسي الت تناسلي شق شده نظر شما چيست؟

جواب:
    این مساله کاملا نرمال است و هیچ اختلالی وجود ندارد. تمام مردهای دنیا دارای ارکشن یا شق شدن صبحگاهی هستند. نگران نباشید.

6. Doctor

Doctor Member

سوال:
    وقتي كسي به مدت3تا4 سال خود ارضايي ميكنه آيا در آينده مشكل كمي دخول رو ژيدا ميكنه؟
    راه درماني غير از استفاده از اسپري و... وجود داره؟اگر نه كدام مواد مصرفي بهتره؟

جواب:
    نگران نباشید. اگه هرجه زودتر این عادت زشت رو ترک کنید مشکلات آلت تناسلی در آینده نخواهید داشت. و فعلا اصلا لازم نیست از هیچ دارویی استفاده بکنید.

7. Doctor

Doctor Member

سوال:
    ایا خود ارضایی روزانه موجب کم خونی در پسر ها میشه؟
    2- من موقع بلند شدن از حالت نشسته یا خوابیده صدای ضربان قلبم و نبض گردنم رو میشنوم و چشمام هم چند دقیقه سیاه میشه. یک سال پیش ازمایش دادم و کم خون نبودم. البته این حالت بعضی وقتا کم و بعضی وقتا زیاد میشه دلیلش چیه؟ چی کار باید بکنم؟

جواب:
    خود ارضایی باعث کم خونی نمیشه بلکه با دفع زیاد منی باعث ضعف و خستگی بیشتر خواهد شد.
    در مورد تپش قلب باید با آزمایش خون از وضعیت تیروئید خود مطلع شوید چون یکی از علائم پرکاری تیروئید، افزایش ضربان و تپش قلب خواهد بود.
    در مورد سیاه شدن چشم موقع دراز کشیدن یا برخواستن به دلیل عدم تعادل مایع داخل گوش ایجاد میشود.
    یک مایعی توی گوش داخلی هست که اون باعث حفظ تعادل میشه، یعنی اگه تعادل اون مایع به هم بخوره، تعادل ماهم به هم میخوره و در نتیجه بطور موقتی احساس سرگیجه و سیاه شدن چشم خواهد شد.
    اگر به آرامی دراز بکشید این احساس برای شما بوجود نخواهد آمد.
    درضمن برای جلوگیری همیشه قبل از بلند شدن از تخت خواب چند لحظه روی لبه تخت بشینید تا دیگه این اتفاق نیفته.

8. Doctor

Doctor Member

سوال:
    میدونید نمیدونم باید از کجا شروع کنم و لی قبلش فقط میگم خسته شدم.....دیگه دارم خودم رو از بین می برم اما نمیتونم به خودم کمک کنم.....میدونید من الان 17 سالمه....از 13 سالگی به طور اتفاقی و توی خونه گرفتار خود ارضاعی شدم....به طور میانگین از اون موقع تا حالا یک روز در میون داشتم این کار رو میکردم....خیلی سعی کردم ترک کنم...اما واقعا نمیتونم....بیش ترین زمانی که تونستم خودم رو نگه دارم فقط 15 روز بوده...مادر و پدرم سر کار میرن و بیش تر اوقات خونه ی ما کسی نیست....امیدم رو هم از دست دادم....به خودم میگم دیگه از من گذشته ...حتما دیگه یا بچه دار نمیشم یا این که بچم ناقص میشه....جرات و هزینه و این چیز های رفتن به دکتر رو هم تا حالا نداشتم. چون من توسط خانوادم کنترل میشم....حتی دفترچه ی بیمه ی من دست خودم نیست و یا این که پول تو جیبیم هم چک میشه....انقدر با این بدبختی سر کردم تا حالا...روزی که دوستم شما رو بهم معرفی کرد....نمیدونم آیا واقعا میتونید بهم کمک کنید یا نه؟.....انقدر از خودم متنفر شدم....دستام لرزش پیدا کرده...کمر درد دارم....تخم چپم هم قبلا یه کمی درد میکرد...تازگی هم کمی کلیه درد گرفتم....صورتم هم که تا دلتون بخواد جوش زده.....اما هیچ کس نتونسته بهم کمک کنه.....خواهش میکنم اول بگید که بچه دار میشم یا نه؟...امیدی هست؟....میتونم ترک کنم؟......خواهش میکنم.....منتظرتونم

جواب:
    همه این چیزا رو که نوشتی از اون ذهنت بریز بیرون. شما بچه دار میشی و هیچکدوم از این عوارض هم مربوط به استمنا نیست. از تو بدترش هم ترک کرده. خودت را با بیماری وسواس گونه از پا ننداز.

9. Doctor

Doctor Member

سوال:
    سلام.مي خواستم بدونم آيا ماساژور كه بعضي از دختران براي خود ارضايي از آن بعد از 5 يا 6 بار استفاده مي كنند مي تونه پرده بكارت را پاره كنه؟

جواب:
    باسلام، با خود ارضایی به شرطی که فقط با مالش انجام بگیره به هیچ وجه به پرده آسیب وارد نمیشه، مگر آنکه با انگشت به داخل واژن به گشت و گذار بپردازند که در این صورت احتمال پارگی وجود داره. و اگر پرده از نوع حلقوی یا ارتجاعی باشه احتمال صدمه دیدن بکارت کمتره.

10. Doctor

Doctor Member

سوال:
    5 -6 سالی هست که هر روز دست به خود ارضایی می زدم ولی حالا ترک کرده ام و می شه گفت اصلا این کار انجام نمی دهم
    در این چند سال منی بدن کم شده و حالا دچار مشکلات بسیاری شدم
    از جمله: کمر درد
    و از همه بدتر اینکه هیچ کار و ورزشی را نمی توانم انجام بدهم و حتی نمی توانم درست حرف بزنم تند به تند باید نفس عمیق بکشم
    را درمان چیست؟

جواب:
    شما باید مطالب قبلی مربوط به استمنا را مطالعه کنید.
    راه درمان هم فقط ترک این عادت هست و باید صبر داشته باشید.

11. Doctor

Doctor Member

سوال:
    من یک سوال کلی داشتم که در تاپیکهای قبلی جوابی برای اون نیافتم.
    چرا با توجه با اینکه در ارضا شدن از طریق استمنا و یا نزدیکی در هر دو یک سری اعمالی در بدن انجام میشه که با نعوظ شروع شده و با خروج منی پایان می پذیرد ، پس چرا استمنا نفی می شود و نزدیکی توصیه!؟
    در مورد جنس مذکر!

جواب:

استمناء فرایندی ست غیر طبیعی و معمولاً با تخیلات ساختگی به منظور سرکوب میل جنسی استفاده میشود
    ولی در نزدیکی، بمنظور فراهم شدن زمینه ی آن و با توجه به غریزه ی جنسی و نیاز شخص به انجام آن، معمولاً رضایت بخش خواهد بود
    مگر آنکه با زیاده روی در آن و دفع زیاد حجم منی و عدم تغذیه مناسب (بمنظور جایگزین کردن مواد دفع شده) می تواند به ضعف قوای جسمی منجر شود.

12. Doctor

Doctor Member

سوال:
    من 23 ساله هستم. موقع خود ارضایی بعضی وقت ها منی از التم به ارامی بیرون میاد و بعضی وقت ها هم با فشار چندین مرتبه به بیرون پرتاب میشه دلیل این چیه؟
    قطر التم در حالت نعوظ کامل 10 سانتی متر و طولش 15 سانتی متر هست ایا این طبیعیه؟(قدم 190 و وزنم 78 کیلو هست)

جواب:
    اندازه ها طبیعیه.
    پرتاب اسپرم به دلیل قدرت عضلانی ناحیه است که در مواردی که زیاد استفاده بشه و یا اینکه در وضعیت روحی مساعدی نباشید و یا اینکه فرد خسته باشد این میزان فوران منی کمتر میشود.

13. Doctor

Doctor Member

سوال:
    كمك فوري من از كودكي خود ارضايي داشتم تا حالا كه 29 سالمه البته يك ماه گذاشتم كنار حالا التم بعضي وقتا بلند ميشه ولي سفت نمي شه دكتر هم رفتم ازمايش و سونو انجام دادم گفته مشكلي نداري من چيكار كنم كه سريعتر بهبود پيدا كنم دارو امپول چيزي بنظر تون مياد ممنون از راهنمايتان

جواب:
    شما لازم نیست کار خاصی انجام بدید. فقط به مدت 6 ماه این عادت زشت رو ترک کنید. فقط ورزش و تغذیه سالم. هیچ راه حل دیگه ای نداره. شما خودت باید به خودت کمک کنی و نباید به دنبال راه حل و داروی خاصی باشی.

14. fereshte098

fereshte098 New Member

سلام من یه دخترم که متاسفانه از بچگی بدون اینکه بدونم و بفهمم کارهایی که الان میبینم در سایت های پورنوگرافی برای ارضا شدنو انجام میدادم و خودم حس میکنم از نظر جنسی خیلی قوی هست بدنم ... آیا علتش این نیست؟
    تا الان که ۱۷ سالمه و متاسفانه کم و بیش با خودارضایی درگیرم
    میخواستم بدونم اگه ویتامین D3 مصرف کنم درد مفاصلم کمتر میشه ؟ چون دقیقا توی عادتای ماهیانه و بعد از خودارضایی به شدت مفاصلام درد میگیره

15. آيسين

آيسين New Member

بإسلام و خسته نباشيد
    دختر ١١ ساله اي دارم كه از سن ٥ سالگي خودارضايي داشته كه البته اوايل بيشتر بود
    متاسفانه اوايل به دليل عدم اگاهي بنده ، با دخترم بحث و مشاجره داشتم كه منجر شد ايشون در نبود من ودور از چشمم اين كارو انجام بده
    متاسفانه هنوز مشكل حل نشده البته كمتر شده اما در نبود من هنوز خودارضايي داره الان ارتباطم باهاش خيلي بهتره
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

16. Esteghlal

Esteghlal New Member

سلام من دختری18ساله هستم..سال ها پیش وقتی راهنمایی بودم بدون داشتن آگاهی عمل خود ارضاییو انجام میدادم اما هرگز چیزی را وارد نکردم..اما بعد ک متوجه شدم گناه است ب سختی موفق ب ترک آن شدم و اما الان بعد از سال ها تحت فشار درس و کنکور حدود یک ماه است ب این کار میپردازم بدون اینک اختیاری در کنترل آن داشته باشم و بلافاصله پس از اتمامش عذاب وجدان خیلی شدیدی میگیرم ب گونه ای ک کل اون روزم رو هم از دست میدم.. خانوادم خیلی امید ب درس خواندن من دارن و داشتم خیلی سریع پیشرفت میکردم تا اینکه ب این بدبختی دچار شدم..فقط و فقطم اینکارو با لمس و ماساژ سینه هام انجام میدم..اما بی نهایت برام در اون لحظه لذت بخشع و لباس زیرم کاملا در اثر همون مالش خیس میشه!!خیلی نگرانم بیشتر از همه نگرانه قولی ک ب خدا داده بودم ک نکنم اما بازم بهش رو آوردم..از خدا خیلی دور شدم نابود شدن رویاهامو ک ی عمر براشون تلاش کردم جلو چشمام میبینم..دوس دارم حواسم فقط ب درس خوندنم باشه و عباداتمو خانوادم..برای درس خوندن مجبورم تو اتاقم تنها باشم و تو شلوغی نمیشه درس خوند.نمیدونم..من تو خونه معمولا لباس زیر نمیپوشم آیا این مسئله تاثیری رو تحریک شدن من میذاره؟من خیلی زیاد ب لمس و بازی کردن با سینه هام علاقه پیدا کردم و این واقن داره عذابم میده.از نگاه کردن بهشون لذت میبرم و چندین بار در روز اونارو ماساژ میدم.چکار کنم ک حواسم ازشون پرت شه در حالی ک همش باهمن..میدونم باید مشغله مهم داشته باشم دارم و اون درس خوندنه ک خیلی برام مهم و جدیه اما ب قدری فکرمو بعد از ی ساعت درس خوندن ب خودشون مشغول میکنن ک حتی دیگ نمیتونم رو درسمم تمرکز کنم..برای همین ی حسی همش بم میگ اون لحظه ک اگ الان یخوره باهاشون ور بری و ماساژشون بدی بعدش دیگ کاریت ندارن و میذارن درس بخونی!!ولی واقعیت اینه حتی عذاب وجدان فوق زیاد بعدشم جلو درس خوندنمو میگیره و سردرد میگیرم..سایز سینه هامم واقن بزرگ شده از وقتی ک اینکارو انجام میدم آیا خطری بزرگ شدنشون اینطوری نداره؟این باعث شده بعضی وقا خودمو گول بزنم ک تو خود ارضایی نمیکنی فقط داری ورزشو ماساژی برای بزرگ شدن و سفت و گرد شدن سینه هات انجام میدی ک بدرده آیندت میخوره!!خیلی تو نقطه حساسه زندگیمم ک ثانیه ثانیش برام با ارزشه و من فقط دارم از دست میدمشون..هرچیم از خدا کمک میخام بازم فردا ب این کار دس میزنم..حتی با خودم میگم نکنه خدا هم دیگ از من نا امید شده...من همه ی صفحات پرسش و پاسخ شمارو خوندم ک شاید کسی مشکلی شبیه من داشته باشه اما نبود!نبود کسی ک از دست زدن و بازی با فقط سینه هاش انقد تحریک بشه..خواهش میکنم سریع و بطور کامل جواب منو بدید و واقن اگ راه کاری واسه اینکه حواسم ازشون پرت شه و بدم بیاد از لمسشون بهم پیشنهاد بدید واقن هرکاری کردم نشده..کمکم کنید از کاربران عزیز هم میخام اگ کسی تجربه ای راجب این قضیه داره منو راهنمایی کنه...خیلی ممنون...

Last edited: ‏21/10/17
  17. Amirzf73

Amirzf73 New Member

سلام . خسته نباشید
    من از دوم راهنمایی شروع به خودارضایی کردم . هیچ شناختی از خودارضایی نداشتم .
    چندسال به اینکار ادامه دادم . مشکلات خانوادگی هم داشتم که واسه فرار از اونها با خودارضایی کنار اومدم . موقعه ای که عقلم سرجاش اومد رفتم داروخانه تقویت کننده جنسی خواستم که بهم قرص ارکتو دادن . دو هفته از قرص ارکتو استفاده کردم هر شب ارضا میشدم در خواب . هنوز هم ارضا میشم در خواب . الان 23 سالم هست . یه خط زیر آلتم افتاده . همش به خودکشی فکر میکنم . نمیدونم چیکار کنم . بدنم همش در حال لرزشه . استرس دارم . ترس از آینده . تورو خدا کمکم کنید

18. alex2595

alex2595 New Member

سلام آقای دکتر
    27 سالمه از 11 سالگی خودارضایی کردم و........... و اگه بخوام یه میانگین ماهانه براتون بگم حدودا 80-90 بار درماه اینکارو میکنم
    اختلال نعوظ پیدا کردم یعنی ی بار حین سکس فهمیدم ک آلتم حالت نعوظ رو حفظ نمیکنه
    آقا دکتر برای اختلال نعوظم هر 20روز قرص ویزارسین 100 مصرف میکنم
    آیا درمان دیگه ای هم هست؟ خواهشا راهنماییم کنین
    ممنون

Last edited: ‏27/12/17
  19. m2362

m2362 New Member

سلام من از کودکی دارم خود ارضایی میکنم و خیلی احساس خوبی دارم دوستم ندارم ترک کنم دستام میلزرن گفتن ترک کن خوب میشی آیا ربطی به هم دارن

به اشتراک گذاشتن این صفحه