خدایا ممنون بابت نعمت مرگ

شروع موضوع توسط pegah در ‏9/9/15 در انجمن دین و مذهب

1. pegah

pegah New Member

من کسی ندارم که باهاش درد و دل کنم و آدم تنهایی هستم، واسه همین این متن اینجا مینویسم که یک سبک شم ،
    دختری هستم که تا الان پاک موندم دست هیچ پسری به من نخورده نه به خاطر اینکه ترس از آبرو داشتم چون خیلی راحت میتونستم بدون اینکه خانوادم بفهمن یا دوستانم . ولی خدا رو ناظر گرفتم به خاطر حجابم نتونستم زیبایی هام رو نشون بدم چون گناهه و به خاطر حجابم خیلی ها گفتن چقدر تیپت زشته ولی من میتونستم ولی باز تحمل کردم به خاطر خدا نذاشتم حتی یه تصویر بد از ذهنم رد بشه. خیلی وقتها نیاز جنسی و عاطفی ام شدید میشه ولی سختی کشیدم و نگه داشتم خودمو. هیچ وقت هم نگفتم چرا پسری به من ابراز علاقه نکرده وقتی دلش نخواد به زور که نمیشه فقط یه خواستگار داشتم که اونم یه نفر که قول ازدواج به خونوادم داده بودن به خاطر اونها رد کردم و بعد هم اون خونواده گفتن که حقیقتش چون قدت کوتاهه نمیخوایم .
    خوش به حال شما پسرا هر وقت اراده کنید ازدواج میکنید ولی یکی مثل من که دخترم هر روز تو جامعه علاوه بر دردی که میکشم به خاطر فشار جنسی و عاطفی درد نگاه مردم هم دارم . هیچ وقت نگید دختری که حجاب داره یا با هیچ پسری نبوده دلیل بر پاکیش نیست بخدا هست بخدا من و امثال من هم میتونستیم برا چند ساعت یا چند روز یا چند هفته و ماه و سال این حس لذت جنسی رو تجربه کنیم بخدا پا گذاشتیم رو نفسمون. دخترها خیلی دردشون سنگینتره چون عاطفی هستن چون خیلی چیزا رو به خاطر کم رویی پنهون میکنن چون خیلی آسیب پذیرن .
    بعضی وقت ها از فشار جنسی زیاد تا صبح بیدارم و واقعا درد میکشم نمیدونم اینها چقدر پاداش داره آیا ما هم بالاخره اگه تو این دنیا نتونستیم پاداشمون رو بگیریم تو اون دنیا خدا پاداشش رو بهمون میده؟
    خیلی سخته وقتی میبینم پسرای اقواممون یه جور دیگه بهم نگاه میکنن یه جوری که انگار سنم رفته بالا و دارن تحقیرم میکنن یا فکر میکنن اگه چند کلام حرف معمولی بزنم حتما میخوام تورشون کنم دیگه سخت شده تحملش از هر جهت ولی صبر میکنم .
    خدایا ممنون به خاطر بزرگترین نعمتت که مرگه

2. mehnoosh

mehnoosh New Member

حرفات خیلی قشنگ بود میفهمم و کاملا درکت میکنم منم مثل تو هستم پاک بودم همیشه به خاطر خدا ، واقعا حرفت حوب بود گفتی پسرا هیچ وقت نگید، عزیزم صبر کن نگفتیند سالته ولی صبر کن امیدوارم صبرمان نتیجه بده و پاداش خوب بگیریم، دعات میکنم تو هم منو دعا کن، حدیث کسا زیاد بخون حتی شده هر شب بخون خیلی خوبه ارامش میده ، به منم دعا کن
    ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺭﺍﻩ ﺧﺪﺍ ﺟﻬﺎﺩ ﻭ ﺷﻬﻴﺪ ﺷﻮﺩ، ﺍﺟﺮﺵ ﺑﺰﺭﮒ ﺗﺮ ﺍﺯ ﮐﺴﯽ ﻧﻴﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﺍﻧﺪ ﮔﻨﺎﻩ ﮐﻨﺪ ﻭ ﻋﻔﺖ ﻭﺭﺯﺩ، ﺍﻧﺴﺎﻥ ﭘﺎﮐﺪﺍﻣﻦ ﻧﺰﺩﻳﮏ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻓﺮﺷﺘﻪ ﺍﯼ ﺍﺯ ﻓﺮﺷﺘﮕﺎﻥ ﺧﺪﺍ ﺷﻮﺩ. امام علی علیه السلام

3. Tina

Tina New Member

خانومی نگفتی چند سالته اولن، در ثانی نفهمیدم چرا بهت میگن بدتیپ ؟! چجور لباس پوشیدنیه که شما رو زشت میکنه؟!؟ همینکه پوشش شما زیبایی های خاص زنانه رو بپوشونه شرط هست دیگه, چطور میپوشی که زشتت میکنه ؟!؟! واقعا برام سوال شد . استایلت رو تغییر بده . تحت همون پوشش حجاب ها ! دختر جوون هستی بالاخره ... نگاه جامعه به دخترا همیییشه سنگین تر بوده ... من که به زحمت و سختی اما اینو پرونده شو بستم ! پوستم کلفت شده . راحت میشی تو م اینکارو کن
    آخرین مطلبم هم پاراگراف آخرته...سعی کن تو ذهنت الکی تفسیر و داستان درست نکنی از رفتار های بقیه ! وقتی هیچی نگفتن ! حس کردم اینا ذهنیت های خودته که داری به اونا نسبت میدی ... بهترینا رو برات آرزو میکنم عزیزم

4. ehsan

ehsan New Member

به نام خدا، سلام خواهر گرامی ، متنتون ناراحتم کرد. واقعا دختر بودن چقدر راحت است به خدا.. خوش به حال دخترا، نه جواب بابات را می دی، نه جواب هیچ کسی را، مسئول تأمین معیشت هیچ کس نیستین، حتی خودتون، ولی پسر بدبخترین موجود دنیاست، خوش به حال دخترا، آقا یکی بیاد به ما بگه ما چه گلی به سرمون بگیریم، ابراز احساسات می کنیم می گین بی حیا، بی عفتی نمی کنیم، می گین بی عرضه و بی لیاقت. خواستگاری کنیم می گین، قدت کوتاهست، وزنت این است، بابات کچله، چرا فوق لیسانس نداری اونم از نوع مهندسی اش، کار داری؟، ماشین چی؟ خواستگاری نمی کنیم: می گین خوش به حال پسرا!!!!!!!!!
    خوش به حال دخترا واقعا، اگه شما به خاطر حیا نمی تونین ابراز علاقه کنین، ما بدبختا به خاطر خیلی چیزا نمی تونیم. یکیش اقتصادی، یکیش پدر و مادر خودم، یکی پدر و مادر طرف، یکی شرایط فرهنگی جامعه (ما با فامیل ازدواج نمی کنیم) واقعا یعنی الان می شنوم دختران فشار جنسی تحمل می کنن؟ داریم؟ باور کن من از خونه می خواهم خارج بشم یک کیسه سنگ برمی دارم با شیطان رجیم گلاویز بشم، یک استاد داشتیم، به دخترای کلاس گفت: می دونین چرا شبا خوابتون نمی آد؟ صبح تا شب با این وضع لباستون جلو هزارتا پسر رژه رفتین و عکستون تو ذهنشون مونده... حالا اگه هر کدوم سی ثانیه بهت فکر کنن، انرژی که از مغز اونها ساطع می شه، می زاره تو بخوابی؟ اگه شما را به خاطر چادرتون مسخره می کنن، ما را هم به خاطر محاسنمون مسخره کردند... هزاران بار شده استاد و همکلاسی و دوست و ... مسخره ام کردن... حتی یادم هست دوران دبیرستان، ناظم مدرسه گفت: اگه فردا محاسنت را اصلاح نکنی، حق ورود به مدرسه را نداری (اما مگه ما کوتاه آمدیم).
    بزرگوار برای من هم دعا کنین.

5. Sasan

Sasan New Member

عزیزم بعضی مواقع باید شما بری دنبال عشقت و پیداش کنی، اینکه کمی خوشرو تر باشی و سعی کنی کمی آرایش داشته باشی دلیل نمیشه به پاک بودنت خدشه وارد بشه، بذار عشقت تو رو بشناسه، خودت رو قایم نکن تا زندگی روی دیگش رو بهت نشون بده

6. sina

sina New Member

افرین خواهرم به خاطر پاک بودنت، اگه پسر بودی تشویقت میکردم بری دوس شی اما خدا رو شکر دختر پاکی هم هست برای ما پسرا! اینم بدون درد پسرا هم یشتر تر ازشما ها نباشه کم تر هم نیست!
    خیلی وقته دارم دنبال یه کسی مثه شما میگردم ولی بخدا پیدا نمیکنیم، نه اینکه نیست ولی چون شما دخترای مذهبی خیلی تو چشم نیستید پیدا کردنتونم سخته، باور بفرمائید مشکل متقابله، ما هم فشار جنسی و عاطفی داریم بخاطر خدا تحمل میکنیم......

7. narges

narges New Member

میشه توضیح بدی فشار جنسی به یه دختر یعنی چی؟!!!!!یه جوری حرف میزنید من شک میکنم به خودم، نیاز عاطفی قبول ، ولی نیاز جنسی رو بابا کوتاه بیاید اصلا شما میدونی پسرا منظورشون از نیاز جنسی چیه که میای میگی تحت فشار جنسی هستی؟!
    عزیزم شما اطرافیانت کسی نیست؟خود بنده هم شرایطم مثل شما بود بسیار بسیار عفیف بودم و آدم مناسبی اصلا برام پیدا نمیشد...ناراحت بودم ولی غرورم اجازه نمیداد به کسی چیزی بگم ولی یه بار به خواهرم گفتم که دلم میخواد با یه مرد خوب ازدواج کنم اونم به صورت غیر مستقیم یکی دو تا از دوستای همسرش رو که مجرد و بسیار مذهبی بودن با من آشنا کرد البته نه برای دوستی و هیچی فقط همدیگه رو دیدیم و بعد وقتی از یکیشون خوشم اومد گفت بقیش با من ....البته اون فرد قسمت من نشد و به دلایلی ردش کردم و یکی دیگه از دوستانش من رو دید و بعد هم منجز شد به ازدواج ما!!!سعی کنید از یه بزرگتر کمک بگیرید البته خیلی مهمه که اون فرد عاقل و رازدار باشه که خدایی نکرده مشکل شما بیشتر نشه و از همه مهمتر عزت نفس شما حفظ بشه که معمولا زنای بزرگ ازدواج کرده خوب بلدن چی کار کنن!!

8. javad

javad New Member

دوستان خواهش می کنم "امر به منکر" نکنید!!!!!که بره تیپش را مثل همون محجبه هایی کنه که فرمود: زنانی از امت من خواهند بود که در عین پوشیدگی، عریان هستند"... نکنین این کار را.... همین روش شماست که فردا منجر به این میشه که طرف چادر می پوشه از اون طرف زیر چادر ساپورت می پوشه با یک عالمه لوازم آرایش.
    این حرف غیر اسلامی است: "اینکه کمی خوشرو تر باشی و سعی کنی کمی آرایش داشته باشی دلیل نمیشه به پاک بودنت خدشه وارد بشه"
    منظورت از خوش روتر بودن چیه؟ یعنی با نامحرم دل بده، قلوه بگیره؟
    حضرت علی علیه السلام: بهترین صفات زنان، بدترین صفات مردان است: بخل، ترس، تکبر"... زن باید در مقابل نامحرم متکبر و مغرور باشه... منظورت از خوشرو بودن یعنی این؟
    منظورت از آرایش کردن هم دیگه عرضی ندارم... بترس از خدا که امر به منکر می کنی... این بنده خدا اگه می خواست با این توصیه های شما، کارش پیش بره، خیلی وقت پیش می تونست این کارها را بکنه... از عذاب خدا بترسین، اینجوری راهنمایی نکنین. والا من موندم شما چطور ملتی هستن. طرف از مانتویی می آد چادری میشه، می گین طرف می خواد شوهر کنه که چادری شده. می خواد ازدواج کنه، بهش می گین آرایش کن و تیپ بزن.
    آقا جون نظر می دید می خوای راهنمایی کنی، همه جاش را بسنج بعد راهنمایی کن..............

9. Parvaneh

Parvaneh New Member

سلام عزیزم ، تو رو خدا اینجوری حرف نزن ، بخدا اشک تو چشمام جمع شد ، میدونم شرایطت سخته گلم، ولی قوی باش ، کم نیار ، یکم اعتماد به نفستو بالا ببر ، چه میدونی اینها همه مساعل پشت پرده است که منو ، تو ازش بی خبریم و فقط خدا میدونه، شاید خدا داره امتحانت میکنه، توکلت به خدا باشه حتما خودش کمکت میکنه ، نا امید نشو ، همه ی زندگی که فقط ازدواج نیست ، برو یه هنری ، یه حرفه ای ، یاد بگیر ، خودتو سرگرم کن ، در مورد تیپت هم بیشتر دقت کن ، یه دختر چادری هم میتونه خیلی شیک و خوش لباس باشه ، من نمیدونم چطوری لباس میپوشی ولی منم مثل تو چادریم ولی هیچ وقت کسی بهم نگفته لباس بد میپوشی حتی همه از لباس پوشیدنم خوششون میاد، تو رو خدا دیگه غصه نخور ، با غصه خوردن که چیزی عوض نمیشه دختر خوب.
    شیطان می گوید : تا مردم در دنیا از گناهانشان استغفار می کنند من نمی توانم آنها را هلاک کنم . اما شیطان دست بردار نیست و گام به گام است و گفت : این دفعه به سراغ احوالشان می روم . یعنی حالتهایی که دارند . آنهایی که نعمت زیادی دارند ، مست شان می کنم . آنهایی که نعمت کم دارند ، ناامیدشان می کنم . هم مستی و غفلت ما را از جاده خارج میکند و هم ناامیدی ما را از جاده خارج میکند . پس به سراغ احوالشان می روم و بر اساس نعمتها ، یا مست شان می کنم یا نا امیدشان می کنم . حالا سراغ اعمالشان می روم . یا قبل از عمل نمی گذارم وارد عمل بشوند یا عمل آنها را پوچ و توخالی می کنم یا عمل آنها را تخریب میکنم . با ریا و عجب تخریب می کنم و نمی گذارم عمل شان برای آنها بماند.(قسمتهایی از سخنرانی حاجاقا ماندگاری)
    خواهر خوبم همه ما وضعیتمون همینه. جز توکل به خدا چیکار میتونیم بکنیم..خدا را به حق عصمت زهرا(س) قسمش میدم به همه جوانهای مجرد و پاک همسران نجیب و پاکی عطا کنه.به من و شما هم به اندازه ظرفیت و لیاقتمان همسر پاک و نجیب عطا کنه ان شاالله
    دیدی شیطان چی گفته؟شیطان گفته میرم سراغ ادمایی که نعمتی را ندارن و بخاطر اون نعمت نداشته اونها رو ناامید میکنن.خدایا نکنه شیطان بخاطر نداشتن همسر مارو ناامید کنه؟ خدایا تو خودت نجاتمون بده و همسر خوبی به ما عطا کن که بعد این همه سال پاکی و نجابت اسیر دست شیطان نشیم...الهی آمین
    ان شاالله به زودی همسر پاک و مومنی نصیبتون میشه،کسی که قدر نجابتت رو بدونه تا میتونی به ائمه متوسل شو.

10. parvin

parvin New Member

شما دارید هزینه پاک بودنتون رو میپردازید. امتحان شما اینه. هر کسی یه امتحانی داره تو زندگیش. از سن و تحصیلاتت چیزی نگفتی وگرنه بهتر میشد راهنمایی کرد. البته من کسی نیستم بخوام شما رو راهنمایی کنم فقط اون چیزی که به عقل ناقصم میرسه میگم. شما سعی کن به اطرافیانت بخصوص خواهر و مادر و عمه و خاله(اگه که مورد اطمینانت هستن) به شوخی هم که شده بفهمونی قصد ازدواج داری. تو جمعهای مذهبی مثل مسجد و روضه و .... بیشتر حضور پیدا کن تا بیشتر دیده بشی. سعی کن یه فعالیت شغلی داشته باشی تا فکرت رو مشغول کنه و کمتر بهت فشار بیاد. در آخر و از همه مهمتر رابطت رو با خدا بهتر کن. نمازهاتو اول وقت بخون و بعد از نمازها همیشه دعا کن و به خودش توکل کن تا کارها رو به بهترین وجهی واست درست کنه و اونچه به صلاحته واست پیش بیارهبرات ازته دل دعا می کنم تا محرم امسال ان شالله یک همسر خیلی خیلی خوب نصیبت بشه
    که شب ها به جای درد ورنج تا صبح در ارامش و اسودگی بخوابی
    از نگاه های ازار دهنده دیگران راحت بشی
    قلب مهربونتم جایگاه شریک همیشگی زندگیت بشه

11. toranj

toranj New Member

بهتون تبریک میگم به خاطر ایمانتون . مطمئن باشید اینها امتحان الهی میباشد و ایتو بدونید همیشه خدا بنده های خوبشو خیلی سخت امتحان میکنه ناامید نباش چون گناه بزرگیه به خدا توکل کن و همیشه گفتم و میگم سوره یاسین رو بخون همیشه و همه جا خودش مشکلت رو حل میکنه. اگه پاک بودنت واسه خدا بوده پس باید به خدا توکل کنی.پیشنهاد میکنم که حتما حتما نماز استغاثه به حضرت زینب و با خلوص نیت بخونید و ازش بخواید که یه همسر خوب نصیبتون کنه.14 روز بعد از نماز صبح دورکعت نمازه جزییاتشو از نت دربیارید و انجام بدید به جرات میگم واسه گرفتن حاجت رد خود نداره

به اشتراک گذاشتن این صفحه