تاثیر سایز سینه در ازدواج و سرنوشت خانم ها

شروع موضوع توسط mona در ‏14/7/15 در انجمن رازهای ازدواج موفق

1. mona

mona Member

با سلام، می خواستم بدونم که اندازه سینه تا چه اندازه برای آقایان مهم است و آیا این ویژگی اینقد مهمه که حتی در سرنوشت و ازدواج خانم ها تاثیر گذار باشد؟

2. Fatemeh

Fatemeh Administrator

با عرض سلام خدمت دوستای گلم

با توجه به اینکه الان راه های زیادی از جمله ورزش های ویژه، تغذیه مناسب، داروهای گیاهی و وکیوم و بادکش درمانی برای افزایش سایز سینه وجود داره دیگه کسی نباید نگران کوچیک بودن سایز سینش باشه. البته به نظر من اندازه سینه ها اگه خارج از حد نرمال باشه یعنی خیلی کوچیک یا خیلی بزرگ باشه قطعا تاثیر زیادی بر به هم زدن فرم مناسب بدن داره.

3. reza

reza New Member

سلام

به نظر من اگه مردی مومن و چشم پاک باشه و اهل فیلم های و عکس های سک... و یا روابط نامشروع نباشه، سایز و فرم سینه زیاد براش مهم نیس ولی دیدن فیلم های سک... و یا داشتن روابط نامشروع باعث افزایش تنوع طلبی میشه و دوست داره که سینه خانومش مثل بازیگرای اینجور فیلما باشه و حتی اگه چنین انتظاری نداشته باشه با دیدن سینه های مختلف در اشکال و فرم های مختلف باعث میشه که دیدن سینه های نرمال زیاد براش جذابیتی نداشته باشه.

4. Dornika

Dornika Member

خب حالا بر فرض که یه آقا از فلان سایز یا فرم سینه خوشش بیاد
    ولی نکته اینجاس که این خصوصیات فیزیکی همیشگی نیستش و به مرور زمان دچار تغییر میشه
    و مخصوصا در مورد خانوما که پس از بارداری و بچه دار شدن و شیردهی کل هیکلشون به هم میریزه
    با این حساب اگه برا آقایون سایز و فرم سینه خیلی فاکتور مهمی باشه که بعد از بارداری و زایمان اول همه آقایون باید برن سراغ زن دوم!
    چون هر کاری کنی فرم سینه بعد از بارداری به هم میریزه
    پس بهتره آقایون خیلی دنبال این خصوصیات فیزیکی نباشن...

5. fafa20

fafa20 Member

به نظر من سلیقه ایه ، بعضیا خیلی براشون مهمه و بعضیا براشون اهمیتی نداره ، حرف آقا رضا درسته ، مردای تنوع طلب این فاکتورا خیلی براشون اهمیت داره.
    مونا جون نظر من اینه که خودت هیکلت و دوست داشته باشی و اون حس زنانه رو داشته باشی

6. sonia

sonia Member

سلام، همیشه مرغ همسایه غازه!
    درسته که بحث سر اینجور مسائل بین زن و شوهرا زیاده ولی زن هر چقدم اندام و هیکل خوبی داشته باشه بازم آقایون بعد یه مدت از زنشون خسته میشن و چشمشون دنبال اینو اونه

7. hasti

hasti Member

ببینید دوستان اینجا همه دارن براساس عقل و منطق نظر میدن ولی در روابطی که پایه و اساس درستی دارن و دو طرف آدمای سالم و متعهدی هستن و به دنبال تشکیل خانواده و ازدواج هستن بیشتر از اینکه فرمان رابطه دست عقل باشه دست دل هستش و این دله که اختیار امور رو در دست میگیره و بعید میدونم تو اینجور روابط چیزی مثل سایز سینه اهمیت داشته باشه و این احساسات و عوافطن که نقش تعیین کننده دارن

8. eli

eli Member

سلام . منم با هستی موافقم . ازدواج ربطی به قیافه و هیکل و این چیزا نداره.

9. alone

alone New Member

ازدواج ی تعهد دائمی اما سایز سینه و باسن فقط ی جزء کوچیکی از ظاهر خانوماست این اخلاقیات که زندگی رو میسازه و لاغیر....

10. hoda

hoda Member

نظر همه دوستان محترمه و منم قبول دارم که مهمترین فاکتور تو تداوم ازدواج اخلاقیا ته، ولی متاسفانه در جامعه ما پسرا وقتی میخوان کسی و برا ازدواج انتخاب کنن بیشتر فاکتورهای ظاهری براشون مهمه.

به اشتراک گذاشتن این صفحه