احتمال حاملگی

شروع موضوع توسط Doctor در ‏15/9/15 در انجمن بارداری و زایمان

1. Weyoniz

Weyoniz New Member

سلام،خسته نباشید من تقریبا دوره قاعدگیه منظم و ۷ روزه ای دارم که در روز ۶ام از مقعد رابطه ای داشتم که فکر میکنم مقداریش بر روی اندام تناسلیم ریخته اما به سرعت همان موقع رفتم و اون قسمت رو شست و شو دادم ایا امکان بارداری وجود داره؟لطفا جواب بدید

Last edited: ‏27/7/17
  2. ashkankhoshtip

ashkankhoshtip New Member

خب ظاهرا اينجا تعطيل شده و الكي هر روز براي ديدن جواب به اينجا سر ميزنيم.مديريت محترم سايت اگه امكان جواب دادن به سؤالات وجود نداره بهتره تاپيك بسته بشه.

3. fkhars

fkhars New Member

سلام ببخشید من تازه عقد کردم و با همسرم رابطه تماسی بدون دخول داشتم البته بدون پیشگیری پرده بکارتم هم هست ولی در حد تماس الت ها باهم نزدیکی داشتیم احتمال بارداری در من وجود داره ؟ فقط پیشاب همسرم رو التم ریخته البته بعد دومین انزال ...خیلی میترسم ینی احتمال بارداری چقدر میتونه باشه؟

4. Tania.76

Tania.76 New Member

سلام. من یک‌روز بعد از پاک شدن پریودم رابطه جنسی حفاظت نشده داشتم ک بعد از دوساعت از رابطه ۴ قرص ال دی و بعد از ۱۲ ساعت ۴تا دیگه خوردم. بعد دیگه سر موعدم پریود نشدم حدود ۱۵ روز تاخیر داشتم البته بگم قبلا از روش اورژانسی استفاده میکردم اینجوری نبود نهایتا ۵روز بعد میشدم ولی این دفعه بی نهایت طول کشید بی بی چک گذاشتم منفی بود و آزمایش خونم دادم ک بتام ۰/۲ بود بعد دکتر برام ۳تا آمپول پروژسترون تجویز کرد و از زمان اولین تزریق آمپولم ۶روز میگذره و هنوز پریود نشدم میخوام بدونم من باردارم یا نه؟

5. ashkankhoshtip

ashkankhoshtip New Member

بنام خدا.تانيا خانم اينجا ديگه متروكه شده.منم مثل شما كاربر هستم و تا حدي كه ميتونم بهتون جواب ميدم.با توجه به شرح حالي كه داديد علايم حاملگي نداشتيد.اما به دليل اينكه پريود نشديد بهتره يكبار ديگه آزمايش خون بديد و حتما هم به متخصص زنان مراجعه كنيد.زياد هم نگران نباشيد چون استرس زياد هم باعث به تعويق افتادن پريود ميشه.موفق باشيد

6. f.h

f.h New Member

سلام. من تاریخ ۲۹ تیر پریود شدم. معمولا سیکل قاعدگیم بین ۲۸ تا ۳۰ روزه. و روز ۷ مرداد رابطه داشتم ک منی داخل واژن ریخته شد. ولی چند ساعت بعد قرص اورژانسی مصرف کردم و یادم نیست اسمش چی بود ولی ۷۵۰ میلی بود و یکی چند ساعت بعد و یکی دیگه ۱۲ ساعت بعد مصرف کردم. احتمال بارداری وجود داره؟

7. pagii

pagii New Member

با سلام من با همسرم رابطه داستم و منی همسرم مقدار کمی به داخل ریخته شد ایا احتمال بارداری وجود دارد

8. pagii

pagii New Member

نود و نه درصد احتمال نداره

9. Amirhasani

Amirhasani New Member

سلام ببخشيد من حدود سه هفته پيش رابطه داشتم ولي بدون دخول بعد مايع مني ريخت رو شكم و مقداري كم رفت روي واژن كه سريع پاك كرد و با اب هم شست ايا امكان بارداري هست و اينكه الان چند روز پريود نشدن از زمانش گذشته باكره هم هستن

10. Mahnaz

Mahnaz New Member

سلام من با نامزدم دیروز بعد از گذشت یک هفته از پریودیم رابطه داشتیم ولی بدون دخول قبل از انزال آلت تناسلی ایشون با دستگاه تناسلی من ارتباط داشت ولی دخول ایجاد نشد و بعد از پشت بدون دخول مالش انجام شد و انزال رخ داد ولی بلافاصله از هم جدا شدیم و مایعی تا جایی که میدونیم روی من نریخت.آیا احتمال داره قبل از انزال زمانی که ناحیه تناسلیمون بهم برخورد داشته یا اگه از پشت چیزی ریخته باشه تو واژن حامله شم؟با توجه به اینکه یک هفته بعد از پریودیم بوده.لطفا سریع جواب بدین

11. مائده11

مائده11 New Member

سلام
    دکتر من 12روز پیش دقیقا پریودم تمام شد.یعنی خونریزیم قطع شد.دوره پریودم6تا7روزه
    همون روز بعد از ظهرش با نامزدم رابطه داشتم
    البته دخول انجام نشد و من بکارت دارم و حتی مایع منی روی کمر یا باسنم ریخت.
    تا 4روز بعدش هم کنار هم بودیم و به همین صورت رابطه داشتیم
    البته من بعد از هربار انزال سریع خودمو با دستمال پاک کردم
    الان من بعد از 12، روز از تمام شدن خون ریزی قبلیم، دوباره پریود شدم و علائمش و دردش رو هم دارم.اما باید تقریبا 9،یا 10 روز دیگه پریود میشدم
    استرس اینو دارم نکنه که مایع منی به داخل وازن رفته باشه.ممکنه این پریود بخاطر استرسم باشه؟
    چون خیلی استرس دارم و ذهنم کلا درگیر خیلی چیزاس و فشار رومه.پریودامم منظمه.با حساب کردن از روز اول این پریود تا پریود بعد همون 28،29روز میشه.
    اما الان از روز اول قبلی تا الان 19روز شده
    این پریود میتونه نشان بارداری باشه؟
    البته الان خونریزی دارم که روز اوله
    نمیدونم که ایا این پریودی هست یا نه
    اما مثل پریودم خونریزی دارم
    ممنون میشم جواب بدین

Last edited: ‏19/8/17
  12. Gkk

Gkk New Member

سلام خسته نباشید،من در تاریخ 20 تیر ماه پریود شدم و دوره ی پریود من 6 روزه ست، 26 تیر با نامزدم رابطه ی جنسی داشتم اما دخول نداشتم و باکره هستم با توجه به اینکه ایشون آلتشون روی واژن قرار داده بودن (ولی دخول صورت نگرفته) و اینکه مایع منی روی کمر و پهلو ریخته شده و بلافاصله شسته شده ولی چون من احساس کردم منی به سمت واژن حرکت کرده آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

13. سنيا

سنيا New Member

سلاام خسته نباشيد من يه سوال داشتم ، بنده قرصهاي ٢١روزه ضدبارداري مصرف ميكنم ميخوام بدون تو يك هفته اي كه قرص قطع ميشه تا شروع بسته بعدي آيا احتمال بارداري هست؟

14. رضوان

رضوان New Member

سلام دختری هستم 30 ساله با نامزدم چهار روز پیش سکس داشتیم التش رو روی دهانه ی واژنم فشار اورد ولی وارد نشد از پشت اقدام کردی ولی نمیدونم مایع منی روی وازنم ریخت یا نه و دوم اینکه موقع فشار اوردن با واژنم نمیدونم پیشاب وارد شده یا نه امکان حاملگی دارم یا نه پرده بکارت هم دارم لطفا سریع جواب بدین خیلی نگرانم

15. sevdaaa

sevdaaa New Member

سلام من در حدود دوره پرخطر رابطه داشتم اما دخول انجام نشده دختر هستم و پرده بکارت دارم فقط الته من با الت طرف مقابل تماس داشته هنگامی که ایشون ارضا نشده بود و منی نداشت هربار هم یکی از ما لباس زیر داشتیم...خیلی میترسم چون توی اون دوره بوده ایا احتمال بارداری هست؟اگه باشه با وجود باکره بودن میشه سقط کرد؟

16. Yalnız

Yalnız New Member

سلام ممنون ميشم جواب بدين منو همسرم باهم رابطه داشتيم اما ايشون از كاندوم استفاده كردن و موقع انزال التشونو در اوردن عادتهاي من نامنظمه اما الان از٨تير نشدم بي بي چك هم زدم منفي بود قرص پروژستون و ويتامينCهم مصرف كردم و داروهاي گياهي مثل زعفرون و اويشنم هم خييييلي خوردم اما باز پريود نشدم كيستpcoهم بصورت ريز دارم ميخاستم بدونم امكان بارداريم چقدره؟

17. Mahsa4421

Mahsa4421 New Member

سلام
    من روز ٩ سيكل قاعدگي نزديكي داشتم بلافاصله بعد از اون قرص اورژانسي خوردم احتمال بارداري هست؟؟

18. Mahla__

Mahla__ New Member

سلام وقت بخیر من چند روز پیش در روز اول یا دوم پریودم با نامزدم نزدیکی از مقعد داشتم و ایشون به طور کامل ارضا نشدن ولی آیا ممکن است در اثر برخورد احتمالی آلت ایشون با واژن بنده یا دخول به مدت بسیار کم در واژن بنده از طریق پیشاب ایشون حاملگی با پیشاب صورت بگیره با توجه به اینکه ایشون یک بار پیش از این ارضا شده بودن ممنون مرسی..

19. Deniz

Deniz New Member

سلام

20. Deniz

Deniz New Member

توروخدا میشه پاسخ بدین من روز 20قاعدگی با نامزدم رابطه ی جنسی داشتیم اما نه از واژن .فقط التشونو به مدت چن ثانیه داخل مقعدم گذاشتن ولی نه تا اخر.منی شونو نریختن ولی از اب پیشاب مطمئن نیستم.از اون روز 6 روز میگذره .ایا احتمال حاملگی هست ؟چون من هفته بعد 4شنبه قرار پریود شم.خیلی نگرانم توروخدا جواب بدین.من از هیچ قرصیم استفاده نکردم

به اشتراک گذاشتن این صفحه