احتمال حاملگی

شروع موضوع توسط Doctor در ‏15/9/15 در انجمن بارداری و زایمان

1. 4310360254

4310360254 New Member

سلام ببخشید من سوالی که براتون فرستادم میگید جوابو برام فرستادید ولی جوابی دریافت نکردم نمیدونم دقیقا کجاست جواب سوالم یه سوال دیگه دیشب رفتم دستشویی وقتی خودمو پاک کردم یه ذره خون دیدم تو دستمالم وقتی کارم تمام شد خاروندم ولی مطمئنم چیزی داخل نکردم و گوشه پاهام بود ولی یه کمی خون دیدم وقتی دستمال کشیدم خون روی دستمال کشیده شد اصلا دستم داخل نرفت مطمئنم من خارش دارم ولی فکر نکنم داخل شده باشه دستم ممنون میشم جواب سوالمو بدید اون قبلی هاهم نمیدونم کجاست ممنون میشم برام بفرستید خیلی برام حیاتی هستش چیزی داخل نشد فقط در حالت نشسته که بودم گوشه پامو خاروندم نمیدونم ولی دستم داخل نرفت امکان داره به اون دولایه برخورد کرده باشه یا پرده ام پاره شده خونی ام که اومد انگار به دستمال کشیده شده باشه اونجوری بود وقتی کشیدم نمیدونم خون از کجا بود ولی روی دستمال کشیده شده بود ممنون میشم جواب بدید نمیدونم خون از کجا بود ولی اصلا داخل نشد کف دستم بود دستمال و وقتی کشیدم اون خونم کشیده شد رو دستمال ممنون

2. **Sahar**

**Sahar** New Member

سلام من چن وخت پیش با نامزدم نزدیکی داشتیم (باکره هستم)منی با واژن برخورد کنه وارد دخول نشع امکان بارداری هست بدم پاک کردع چون دسترسی ب اب نداشتیم بد ۱۵یا۱۰دیقه رفتم حموم

3. Nargesseifolahy

Nargesseifolahy New Member

سلام دوستم با یه پسری سکس کرده دختر هست اولش منی ریخت توی کونش بعدش ریخته توی شرتش اما دیر شرتش عوض کرده ایا احتمال بارداری هست؟ اخه دوستم از نگرانی نمیتونه شب راحت بخوابه لطفا زود جواب بدین خواهش میکنم

Last edited: ‏12/1/18
  4. H N

H N New Member

باسلام و خسته نباشید تو رو خدا راهنماییم کنید..من ۲۶دی پریود شدم ۱۰/۹ نزدیکی از پشت صورت گرفته و اب منی ریخته داخل پشت ...توسایتا زدن امکان بارداری صفره ولی بعد از نزدیکی تا دو سه روز شکمم درد میکرد جتی با ی خنده الان ک ۲۱/۱۰از چند روز قبل دردای پریودی رو حس میکنم همیشه چندروز قبل حس میکنم الان ۲۱یک لک دیدم جمعه ۲۲مدیض شدم دردشو دارم ایا امکان بارداری وجوود داره تو رو خدا راهنماییم کنید ک چه باید بکنم ..

Last edited: ‏13/1/18
  5. Furiousboy

Furiousboy New Member

سلام
    من یک روز پیش با دوست دخترم سکس،داشتم از جلو و پرده دوس دخترمم حلقوی هست
    و این رابطه ما بدون استفاده از کاندوم بود و یک بار ارضا شدم ولی منی در داخل واژن ریخته نشد بروری بدنش ریخته شد و بعد از 7.8 دقیقه دوباره دخول انجام شد،
    میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود دارد؟
    چ باید کرد؟

6. __eli

__eli New Member

سلام من باکره هستم و۲۴ آذر تا ۱ دی پریود بودم و ۶ دی با نامزدم رابطه بدون دخول در حد مالش و تماس ۲ آلت داشتیم که نامزدم به انزال نرسید اما پیشابش با واژن تماس داشت که تا جایی که فهمیدیم با دستمال پاک کردیم.بعد از رابطه هم واژن رو شستم.پریودم منظم نیست و باید تا ۲ یا ۳ روز آینده پریود شم.۳ روز پیش کمی لکه قهوه ای داشتم که فکر کردم پریود شدم اما دیگه بعدش لکه نداشتم و ۲ روزه کمی ترشحات زرد دارم خیلی استرس دارم امکان بارداری وجود داره؟اگه آره الان که ۲ هفته گذشته چطور میشه جلوگیری کرد؟و اگه نه این ترشحات دلیلش چی میتونه باشه؟ممنون.

7. Fahim

Fahim New Member

سلام سارا هستم
    من با نامزدم يك ماه پيش رابطه جنسي داشتيم و آلت خود را فرو نكده فقد ماليده بس و بعدي رابطه جنسي فردايش پريود شدم و هر ماه يك بار پريود ميشدم اما الان از يك ما زياد شده پريود نشدم و ديشب كمرم درد كد گفتم پريود ميشم اما نشدم اين چي مشكل باشه ميشه لطف كنين زود جوابم بدين لطفاً

8. Unknown1234

Unknown1234 New Member

ضمن عرض سلام و خسته نباشید
    دختری ک من باهاش رابطه ی معقدی داشتم پریودش هر 21 یا 23 شروع می‌شد و 10 روزه بود دورش
    حدودا 13 یا 15 ماه با هم رابطه داشتیم و اسپرم ب اطراف واژنش سر خورد بعد از حدودا 7 تا 10 دقیقه بعد از بیرون آمدن اسپرم کل اسپرم پاک شد و داخل واژن هم چیزی نموند میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره یا ن

9. ava22

ava22 New Member

سلام خسته نباشید
    اقای دکتر اگر بعد از خارج شدن منی از الت مرد و بعد از تقریبا ۱۵ دقیقه و‌بعد‌از حدود۱۰ الی ۱۵ دقیقه رابطه دهانی(ساک زدن) که سر الت تقریبا کامل پاک شده باشد دخول انجام شود احتمال بارداری است؟

10. kkk

kkk New Member

سلام دکتر ببخشید من تقریبا ۳هفته پیش با نانزدم رابطه داشتم ک اب روی شکمم ریخت میترسم موقع شستن داخل رفته باشه هیچ دخولی هم انجام نشده
    اما از استرس همش احساس دلدرد و درد سینه دارم ؟؟؟میشه کمک کنید

11. zara

zara New Member

سلام .خسته نباشید .
    من ۲۴ سالم و پریود نامنظم دارم یعنی هرماه دو تا ۴ روز زودتر پریود میشم.چند سال ازدواج کردم و من و همسرم قصد بارداری نداریم ماه پیش ۲۹ پریود شدم و این ماه از دو روز پیش با همسرم رابطه داشتم و هربار ابشو داخل واژنم خالی کرد.در ضمن جلوگیری طبیعی داشتیم همیشه قبل این بار.الان چند روز مونده ب تاریخ پریودم.ب نظرتون احتمال بارداری وجود داره.لطفا پاسخ بدید ممنون میشم

12. arezou

arezou New Member

سلام اقای دکتر من یه ساله ازدواج کردم واسه اولین بار منی همسرم کامل داخل ریخته شد سه روز بعد ی قرصه ال دی خوردم آیا امکانه بارداریوجود دارررره لطفا جوابه منو بدید زووودترررررر

13. arezou

arezou New Member

:( :( تروخدا زودتر بیاید ج منو بدید

14. Alio2

Alio2 New Member

سلام خسته نباشید من رابطه جنسی بدون دخول داشتم دوستم هم باکره هستن و ۴ روز از پریودشون میگذره آبم به روی واژنشون رسید ایا احتمال بارداری هست؟

15. بينام

بينام New Member

من ١٦دي رابطه مقعدي داشتم الان ١٢ روز از اين موضوع ميگذره،مني بيشتر داخل مقعد تخليه شد اما موقع خارج شدن الت تناسلي مني بين هم ريخته شده،ايا احتمال بارداري وجود داره؟درضمن پرده هم دارم

16. بلقيس

بلقيس New Member

سلام خسته نباشيد
    من 6 روز مونده به شروع پريودي دو شب گذشته با نامزدم رابطه بدون دوخول داشتم چون من بأكره هستم ولي مائع مني روي دستگاه تناسلي من ريخته شد و بعد از يه ربع شسته شد
    لطفا راهنماييم كنيد با وجود خطر هنوز وقت دارم از روش اورژانسي استفاد كنم و چند در صد مي تونم جواب بگيرم
    خيييييييييلي فوريه

17. Ayda

Ayda New Member

• سلام من با همسرم ازلای پا منی خیلی کم ریخته شد نمیددنم وارد واژنم شده یانه ولی پرده پاره نشده ولی یه مدت احساس حالت تهوع داشتم از بو هم بدم میومد احساس سنگینی شکم هم داشتم به طوری که نمی تونستم روشکمم بخوابم ولی دوباره هم خوابیدم به نظر شما باردار شدم میشه ل

18. Ayda

Ayda New Member

Last edited: ‏20/1/18 at 15:08

به اشتراک گذاشتن این صفحه