احتمال حاملگی

شروع موضوع توسط Doctor در ‏15/9/15 در انجمن بارداری و زایمان

1. Arashkvzh

Arashkvzh New Member

سلام‌وخسته نباشین‌
    من‌همیشه از کاندوم استفاده‌میکنم‌و قیل از ارضا شدن آلت رو در میارم‌‌ ولی بعضی موارو پیش آب واخل کاندوم‌هست و نامزدم هم‌از قرص لونژین ۱.۵ استفاده میکنه آیا احتمال بارداری ناخواسته وجود داره مرسی

2. Arashkvzh

Arashkvzh New Member

سلام خسته نباشین
    من همیشه از کاندوم استفاده میکنم و موقع ارضا شدن الت رو بیرون میکشم و داخل کاندوم پیش آب هست و نامزدم از قرص لونژین۱.۵ استفاده میکنه ولی همیشه بعد رابطه تا روز عادت ماهانه نگرانم که بار داری ناخواسته نشه وکلی عصبی هستم میشه لطفا راه نماییمکنید چیکار کنم که این موضوع پیش نیاد
    مرسی از وقتی که گزاشتین

3. M.M

M.M New Member

با سلام
    من ۱۶ روز بعد از پریودم با همسرم سکس مقعدی داشتم اما موقع انزال آب منی روی واژنم ریخته شد ک فورا پاک کردم و با اب شستم.. بعد اون هم قرص اورژانسی خوردم.. این ماه سر موعد علائم پریودی کاملا ظاهر شد ولی بجای خونریزی لکه بینی دارم یعنی دقیق از روز ۱۰ ک موعد پریودم بود لکه بینی دارم و الان س روزه ب همین صورت هستش.. میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟ با توجه ب باکره بودن و توضیحاتم آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

Last edited: ‏4/11/17
  4. M.M

M.M New Member

با سلام
    من ۱۶ روز بعد از پریودم با همسرم سکس مقعدی داشتم اما موقع انزال آب منی روی واژنم ریخته شد ک فورا پا کردم و با اب شستم.. بعد اون هم قرص اورژانسی خوردم.. این ماه سر موعد علائم پریودی کاملا ظاهر شد ولی بجای خونریزی لکه بینی دارم یعنی دقیق از روز ۱۰ ک موعد پریودم بود لکه بینی دارم و الان س روزه ب همین صورت هستش.. میخواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه؟ با توجه ب باکره بودن و توضیحاتم آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

5. Jigili

Jigili New Member

سلام اقاي دكتر من با نامزدم رابطه محافظت نشده داشتم به گفته همسرم مني به داخل نريخت اما پيشاب چرا
    در ضمن من ٣.٤ روز بعد پريودم بود. از استرس مردم يني ميشه من حامله باشم
    هنوز چند روز به پريوديم مونده همش حس ميكنم حاملم

6. yalda

yalda New Member

7. Mahsan

Mahsan New Member

New Member
    سلام دکتر.خواهش میکنم خیلی زود جوابمو بدید..من و همسرم عقد هستیم و من هنوز باکره هستم.دیروز ک میشد۲۴روز بعد از شروع پریودم ارتباط بدون دخول داشتیم.ایشون ارضا شد و منی روی باسنم ریخت و ب واژنم برخورد نکرد و بعد از ارضا شدن آلتش رو شست..بعد از این ماجرا دوباره ارتباط بدون داشتیم و سرآلت هم ب واژنم مستقیما برخورد نکرده.الان بنظرشما بااین تفاسیر امکانش هست ک اسپرم وارد شده باشه و احتمال بارداری باشه؟بنظرتون قرص اورژانسی مصرف کنم؟خیلی نگرانم خواهش میکنم زود جوابمو بدید تا دیر نشده

8. Me.gh67

Me.gh67 New Member

سلام
    من 10 روز پیش با همسرم هم بستر شدم.همسرم اسپرم ها را روی واژن من ریخت و سریع پاک کرد.من 4 روزه از پریودم گشته و خیلی حال تهوع دارم.درضن پرده بکارتم ندارم.
    آیا ممکنه علائم یارداری باشد.خیلی میترسم آقای دکتر اگه میشه زودتر جواب بدید.

9. shima1375

shima1375 New Member

سلام تروخداا به من زودتر جواب بدید من جمعه شب نزدیکی داشتم فرداش ظهرساعت ۱۴یک ال دی خوردم بعد فرداش یکشنبه بعدساعت ۱۴خونریزی شدم ایااحتمال بارداری هس این خونریزی واسه چیه؟؟

10. Misss_wish

Misss_wish New Member

سلام من یه ماه پیش رابطه داشتم منی داخل ریخته نشده اما بعد ارضا شدنش روی شکمم ریخته نمیدونم پایینتر ریخته شده یا نه قبلشم سکس داشتیم ۵ تا ۱۰ دیقه بعدش دوباره رابطه داشتیم میخواستم بدونم احتمال بارداری هست؟کیست فولیکولی ریزم دارم یه هفته بعدشم پریود شدم اما خیلی کم خون اومد تا هفته بعدشم خون به صورت قطره ای میاد ولی وقتی میرم پیاده روی خونش بیشتره الانم قطع شده قرص اسپرونولاکتون و سپروترونم مصرف میکنم بخاطر پرومویی تجویز دکترم بوده بخاطر لیزر موهای زائد

11. Saba.banoo

Saba.banoo New Member

سلام خسته نباشید من ۱۷ابان پریود و ۲۰/۲۱ابان پاک شدم و ۲۱/۲۲ابان اولین باری بود که آب منی داخل واژن من ریخته میشه چند شب پشت سر هم ریخته شده الآنم ۱اذر آیا احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟؟

12. gop

gop New Member

سلام خسته نباشین.من یک روز بعد از اتمام قاعدگی نزدیکی داشتم و منی همسرم کامل درون واژنم ریخته شدونزدیک 16 تا 20 ساعت بعدش من از قرص اورژانسی استفاده کردم که دوتا 0/75 میلی گرمی بود.احتمالش هست که باردار شده باشم یا خیر

به اشتراک گذاشتن این صفحه