احتمال حاملگی

شروع موضوع توسط Doctor در ‏15/9/15 در انجمن بارداری و زایمان

1. Alio2

Alio2 New Member

سلام خسته نباشید من رابطه جنسی بدون دخول داشتم دوستم هم باکره هستن و ۴ روز از پریودشون میگذره آبم به روی واژنشون رسید ایا احتمال بارداری هست؟

2. بينام

بينام New Member

من ١٦دي رابطه مقعدي داشتم الان ١٢ روز از اين موضوع ميگذره،مني بيشتر داخل مقعد تخليه شد اما موقع خارج شدن الت تناسلي مني بين هم ريخته شده،ايا احتمال بارداري وجود داره؟درضمن پرده هم دارم

3. بلقيس

بلقيس New Member

سلام خسته نباشيد
    من 6 روز مونده به شروع پريودي دو شب گذشته با نامزدم رابطه بدون دوخول داشتم چون من بأكره هستم ولي مائع مني روي دستگاه تناسلي من ريخته شد و بعد از يه ربع شسته شد
    لطفا راهنماييم كنيد با وجود خطر هنوز وقت دارم از روش اورژانسي استفاد كنم و چند در صد مي تونم جواب بگيرم
    خيييييييييلي فوريه

4. Ayda

Ayda New Member

• سلام من با همسرم ازلای پا منی خیلی کم ریخته شد نمیددنم وارد واژنم شده یانه ولی پرده پاره نشده ولی یه مدت احساس حالت تهوع داشتم از بو هم بدم میومد احساس سنگینی شکم هم داشتم به طوری که نمی تونستم روشکمم بخوابم ولی دوباره هم خوابیدم به نظر شما باردار شدم میشه ل

5. Ayda

Ayda New Member

Last edited: ‏20/1/18
  6. Gilbuy

Gilbuy New Member

سلام آقای دکتر ۳۶ ساعته که از سکس با همسرم میگذره متاسفانه کاندوم پاره شده و شک دارم که مایه ی منی داخل ریخته یا نه با کدوم‌ آزمایش میتونم به یه جواب مطمئن برسم و اینکه اگه مثبت بود چیکار کنم که برطرف بشه و از حاملگی پیشگیری کنم

7. zarii

zarii New Member

سلام اقای دکتر من یک هفته پیش تقریبا با نامزدم از پشت سکس داشتم البته نزاشتم ببره تو فقط اسپرمش ریخت تو شلوارم و منم شلوارمو کیشدم بالا و تا یک ساعت کمتر شلوارم پام موند با اسپرمش احتمال داره اسپرمش داخل واژنم شده باشه البته پردم سالمه ۱۶تا قرص ال دی خوردم از روشایی خانگیم مث زعفران و دارچین و ابغوره استفاده کردم امکان بارداریم وجود داره قبل این اتفاقم از قرص ال دی بخاطر نامنظمی پریودم استفاده میکردم چهار روز است از پریودم میگذرع و هنوز نشدم خیلی مینرسم لطفا هرچی سریعتر جوابمو بدید ممنونم.

8. سلنا

سلنا New Member

سلام من پريودي منظمي دارم البته يه چند ماه است كه با قرص منظم شده در روز ٢٤پريوديم يعني ٦روز مانده به پريودي بعدي رابطه جنسي محافظت نشده داشتم أيا احتمال حاملگي است؟

9. صدف صولتی

صدف صولتی New Member

دکتر سلام
    من حدود ۳هفته پیش رابطه جنسی داشتم
    بعد از آن کاملا درست پریود شدم
    الان ۳ ۴ روز از پریودم میگذره اما حالت تهوع دارم
    علتش چی میتونه باشه؟

10. Xenon

Xenon New Member

سوال:
    من 3-4 هفته پیش و یه بار دیگه یه هفته قبلش رابطه جنسی داشتم با نامزدم که باکرست اما پردش ارتجاعیه و دخول انجام دادم اما منی داخل نریخت
    الان از یک ماه بیشتره که پریود نشده و ده پونزده روز عقب انداخته یعنی اوایل بهمن پریود شد
    احتمال حاملگی با پیشاب وجود داره
    اینم بگم من تا الان ندیدم پیشاب ازم بیاد
    اگه لطف کنید زود جواب بدید ممنون میشم

Last edited: ‏1/3/18
  11. Mahgulllli

Mahgulllli New Member

دکتر وقنتتون بخیر.
    من ماه پیش یعنی بهمن ماه بیست و پنجم پریود شدم.بخاطر ورزشه یک ماهه چند روز دیرتر از موعود پریود شدم ینی مثلا اگه بیستم باید پریود میشدم شد بیست و پنجم.شانزدهم اسفند ماه رابطه داشتم اما نه دخول صورت گرفت نه چیزی فقط الت بین دوپام بود و بعد از به ارگاسم رسیدن دوست پسرم سریع به دستشویی رفتم و با دستمال و اب خودمو شستم.در ضمن من باکره هستم.اما امروز بیست و هفتمه و من پریود نشدم.استرس خیلی شدیدی دارم جوری که دارم افسرده میشم.خواهش میکنم راهنماییم کنید ایا امکان داره منی که باکره هستم و دخولی نبوده باردار شم ؟

12. Maryam1789:

Maryam1789: New Member

سلام فردي براي تنظيم قاعدگي قرص ال دي مصرف ميكند و دو روز پس از قطع مصرف مني روي مقعد ريخته شده و پاك شده احتمال كمي هم وجود دارد ك ب واژن برخورد كرده باشد و پس از ان هم لكه هاي خوني مشاهده ميشود(بأكره)
    أيا احتمال بارداري وجود دارد

13. negar.nit

negar.nit New Member

سلام منو نامزدم ماه پیش رابطه داشتیم ولی بدون دخول من پرده دارم شوهرم التشو لای پاهای من میکشید ابشو روی باسن من ریخت یه ماه پریود نشدم بیبی چک استقاده کردم منفی بوده دوتا امپول پروژسترون زدم فقط دل وکمرم درد میکنه احتمال بارداری هست؟؟

14. 0000Ziba

0000Ziba New Member

سلام من ی ماه پیش نزدیکی داشتم و منی داخل رحمم ریخته شد و یه مقدرش ب بیرون ریخته شد و من سریع رفتم دسشویی و شستشو دادم ولی من هنوز پریود نشدم.علاوه بر اون من قرص ال دی هم مصرف میکنم و دچاره کیست دهانه رحمم هستم ینی سمت راست دهانه رحمم باد کرده بااین وضع من امکان حاملگی دارم ؟؟

15. 44445444Yas

44445444Yas New Member

سلام خسته نباشید
    من تو سایتای زیادی خوندم که حتی با پرده ی بکارت احتمال بارداری خیلی بالاس ولی شما میگین نه!
    من با دوست پسرم سکس داشتم ابشو تو پشتم خالی کرد شرایط دستشویی رفتن نداشتم مدت حدودا ۲۰ دیقه شلوارمو پام کردم و ابی که از پشتم بیرون میومدو حس میکردم یعنی یع جور استرسم بود شاید بعد تا رسیدم رفتم حموم حامله شدم؟ پردم از نوع ارتجاعیه و رابطه از عقب بود تا اونجام که تونست احتیاط میکرد و هر چی میریخت بیرونو پاک میکرد و حتی گفت یکم صبر کن تا ابم بیاد بیرون بعد پاکش گرد
    بعد من شلوار پام کردم ولی بازم حس میکردم داره یه چیزی ازم خارج میشه استرس داشتم

یه سوال دیگه ام دارم
    این درسته که تناسل خانوما کلا اب مردو میکشه تو؟؟؟

به اشتراک گذاشتن این صفحه