احتمال حاملگی

شروع موضوع توسط Doctor در ‏15/9/15 در انجمن بارداری و زایمان

1. Nafiseh m

Nafiseh m New Member

سلام خسته نباشید من بعد از زایمانم اصلا درست پرید نشدم بعضی موقع ها ۱۰الی ۱۵ روز پاک بودم بعدشم سه چهار روز هی لک دیدم اونم سیاه رنگ بوده فقط یه چند بارم از قرصهای اورژانسی اووسیز استفاده کردم که بعدش ۷ روز خونریزی داشتم الانم ۵۰ روزه پرید نشدم رابطه نزدیکی مشکوکی نداشتم چون از کاندوم استفاده کردم ۱۵ روز پیش بیبی چک زدم منفی بود روز بعدش رفتم دکتر آزمایش ادرار گرفت اونم منفی بود الان خیلی استرس دارم تو رو خدا کمکم کنید هنوز پرید نشدم همه علایم قبل پریدی هم دارم خیلی نگرانم میترسم باردار باشم چون یه بچه ۱۱ماهه دارم

2. sima370

sima370 New Member

سلام
    من با دوس پسرم، رابطه داشتم،اجازه ندادم شلوارمو در بیاره، مایع منی ش بر روی سینه م ریخته شد و بعد از پاک کردن مایع با دستمال سریعن ب حمام رفتم و دوش گرفتم، چی کار کنم قرص اورژانسی بخورم؟ دارم دیوونه میشم 12 روز دیگه هم پریود میشم.

3. نسرین

نسرین New Member

سلام
    من ۱۵ آذر عروسیم بود و ۱۷ آذر اولین رابطه مونو داشتیم که کامل نبود. هیچ جلوگیری هم استفاده نکردیم. البته رابطه مون ۴ یا ۵ بار صورت گرفته و باز کامل نشده. منی به هیچ عنوان وارد من نشده. ۳ دی باید پریود میشدم که کمی زودتر شدم و ۲ روز و الان در حد لک و خیلی کم. آیا احتمال حامله بودن من وجود داره؟
    در ضمن چند روزه قرصهای سرماخوردگی استفاده میکنم. احتمال داره به خاطر سرماخوردگی که تب داشتم پریودم کم شده

4. 4310360254

4310360254 New Member

سلام یه سوال اکر رابطه از پشت و رو شلوار لی باشه هردو شلوار و لباس زیر داشته باشیم پشت پا از روی شلوار اب منی رو یه قطره حس کنی وقتی راه بری چیزی متوجه نشی و توی ماشین بشینی البته بیای اینورتر واب منی رو پشت پاهات حس کنی و 1ساعت بعد شلوار لی رو عوض کنی ولی دست بزنی هیچ خیسی رو حس نکنی و پریود هم بشی و هرماه هم 5روز زودتر بشی ولی دوماه پریودت دیرتر بشه یعنی بشه 35روزه همیشه 26یا27بود الان بشه 35روزه ولی بشی امکان بارداری هست من باکره ام خیلی گذشته و من پریود شدم بازم امکان بارداری هست ممنون میشم زود جوابمو بدید

5. 4310360254

4310360254 New Member

سلام من سوالی ازتون پرسیم میشه زود جوابشو بدید خیلی استرس دارم الان 1سال میگذره هربار رابطه ای که داشتیم هردو شلوار و لباس زیر داشتیم واب منی یا روی شلوارش میریخت یا میرفتن دستشویی فقط یه بار پشت پا ازروی شلوار حس کردم منم ازم مایعی خارج میشد ولی پریود میشدم حتی گاهی 5روزم زودتر دوسه ماه احساس میکردم خونریزیم کمه ولی ماه قبل مثل قبلا بود امکان بارداری هست الان 8یا9ماه میگذره هربار که میدیدم رابطه از پشت بود یعنی التشو ازروی شلوار لی و لباس زیر میگذاشت روی باسنم منم لباس تنم بود هردومون لباس داشتیم اب منی هم خیلی کم احساس کردم و دوباره راه رفتیم چیزی حس نمیشد ممنون

6. Hilda

Hilda New Member

سلام
    اگه فردی به دختری داروی بیهوشی بده و بعد از اون رابطه جنسی کامل با اون برقرار کنه و بکارت رو از بین ببره و مایع رو داخل واژن بریزه امکان حاملگی دختر وجود داره؟

7. simin

simin New Member

سلام من بانامزدم یک هفته پیش نزدیکی داشتیم دخول صورت نگرفت واب منی رو شکمم ریخته شدو پاکش کرد بآهمون دستمال لا پای من وپاک کرد میترسم اب به داخل واژن رفته باشه من باکره ام درضمن من تنبلی تخمدان دارم فقط بآ قرص ال دی عادت ماهانه میشم چطور بفهمم باردارم؟ دوروز پیش هم سونو رحم و ضمائم دادم اندومتر 5/8mm بود توروخدا ج بدید استرس شدید دارهمش کمی حاات تهوع دارم بعدار ورزشی که بخاطرتنبلی تخمدان انجام میدم

Last edited: ‏4/1/18
  8. simin

simin New Member

تو سونوگرافی رحم وضمائم مشخص نیست بارداری یانه؟

9. Ali rezaa

Ali rezaa New Member

سلام من نامزدم باهاش رابطه داشتم تو حموم ابم ريختم رو شكمش اما يكم رو واژگونش ديدم از اخر هست ونامزدم تازه از پريودي تمام شده بود دقيقا از فرداش دل درد شد دو سه روز ميخام بدونم حاملس يا ن؟

10. Mmo

Mmo New Member

سلام، ببخشيد من روز بعد از پايان قاعدگي با نامزدم معاشقه و تماس سطحي داشتم. اما مراقب بوديم كه آلت مرد با دهانه واژن تماس نداشته باشد و فقط با اطراف آن تماس داشت. ضمنا كل مايع مني دور ريخته شد اما بعد از نيم ساعت از انزال اول مجددا تماس اطراف ورودي واژن صورت گرفت. آيا در اين شرايط احتمال بارداري با مايع پيشاب وجود دارد؟

11. **Sahar**

**Sahar** New Member

سلام من چن وخت پیش با نامزدم نزدیکی داشتیم (باکره هستم)منی با واژن برخورد کنه وارد دخول نشع امکان بارداری هست بدم پاک کردع چون دسترسی ب اب نداشتیم بد ۱۵یا۱۰دیقه رفتم حموم

12. H N

H N New Member

باسلام و خسته نباشید تو رو خدا راهنماییم کنید..من ۲۶دی پریود شدم ۱۰/۹ نزدیکی از پشت صورت گرفته و اب منی ریخته داخل پشت ...توسایتا زدن امکان بارداری صفره ولی بعد از نزدیکی تا دو سه روز شکمم درد میکرد جتی با ی خنده الان ک ۲۱/۱۰از چند روز قبل دردای پریودی رو حس میکنم همیشه چندروز قبل حس میکنم الان ۲۱یک لک دیدم جمعه ۲۲مدیض شدم دردشو دارم ایا امکان بارداری وجوود داره تو رو خدا راهنماییم کنید ک چه باید بکنم ..

Last edited: ‏13/1/18
  13. Furiousboy

Furiousboy New Member

سلام
    من یک روز پیش با دوست دخترم سکس،داشتم از جلو و پرده دوس دخترمم حلقوی هست
    و این رابطه ما بدون استفاده از کاندوم بود و یک بار ارضا شدم ولی منی در داخل واژن ریخته نشد بروری بدنش ریخته شد و بعد از 7.8 دقیقه دوباره دخول انجام شد،
    میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود دارد؟
    چ باید کرد؟

14. __eli

__eli New Member

سلام من باکره هستم و۲۴ آذر تا ۱ دی پریود بودم و ۶ دی با نامزدم رابطه بدون دخول در حد مالش و تماس ۲ آلت داشتیم که نامزدم به انزال نرسید اما پیشابش با واژن تماس داشت که تا جایی که فهمیدیم با دستمال پاک کردیم.بعد از رابطه هم واژن رو شستم.پریودم منظم نیست و باید تا ۲ یا ۳ روز آینده پریود شم.۳ روز پیش کمی لکه قهوه ای داشتم که فکر کردم پریود شدم اما دیگه بعدش لکه نداشتم و ۲ روزه کمی ترشحات زرد دارم خیلی استرس دارم امکان بارداری وجود داره؟اگه آره الان که ۲ هفته گذشته چطور میشه جلوگیری کرد؟و اگه نه این ترشحات دلیلش چی میتونه باشه؟ممنون.

15. Unknown1234

Unknown1234 New Member

ضمن عرض سلام و خسته نباشید
    دختری ک من باهاش رابطه ی معقدی داشتم پریودش هر 21 یا 23 شروع می‌شد و 10 روزه بود دورش
    حدودا 13 یا 15 ماه با هم رابطه داشتیم و اسپرم ب اطراف واژنش سر خورد بعد از حدودا 7 تا 10 دقیقه بعد از بیرون آمدن اسپرم کل اسپرم پاک شد و داخل واژن هم چیزی نموند میخواستم بدونم احتمال بارداری وجود داره یا ن

16. ava22

ava22 New Member

سلام خسته نباشید
    اقای دکتر اگر بعد از خارج شدن منی از الت مرد و بعد از تقریبا ۱۵ دقیقه و‌بعد‌از حدود۱۰ الی ۱۵ دقیقه رابطه دهانی(ساک زدن) که سر الت تقریبا کامل پاک شده باشد دخول انجام شود احتمال بارداری است؟

17. kkk

kkk New Member

سلام دکتر ببخشید من تقریبا ۳هفته پیش با نانزدم رابطه داشتم ک اب روی شکمم ریخت میترسم موقع شستن داخل رفته باشه هیچ دخولی هم انجام نشده
    اما از استرس همش احساس دلدرد و درد سینه دارم ؟؟؟میشه کمک کنید

18. zara

zara New Member

سلام .خسته نباشید .
    من ۲۴ سالم و پریود نامنظم دارم یعنی هرماه دو تا ۴ روز زودتر پریود میشم.چند سال ازدواج کردم و من و همسرم قصد بارداری نداریم ماه پیش ۲۹ پریود شدم و این ماه از دو روز پیش با همسرم رابطه داشتم و هربار ابشو داخل واژنم خالی کرد.در ضمن جلوگیری طبیعی داشتیم همیشه قبل این بار.الان چند روز مونده ب تاریخ پریودم.ب نظرتون احتمال بارداری وجود داره.لطفا پاسخ بدید ممنون میشم

19. arezou

arezou New Member

سلام اقای دکتر من یه ساله ازدواج کردم واسه اولین بار منی همسرم کامل داخل ریخته شد سه روز بعد ی قرصه ال دی خوردم آیا امکانه بارداریوجود دارررره لطفا جوابه منو بدید زووودترررررر

20. arezou

arezou New Member

:( :( تروخدا زودتر بیاید ج منو بدید

به اشتراک گذاشتن این صفحه