آموزش طراحی هندسی زیبا ناخن

شروع موضوع توسط skincaretwitte در ‏15/1/18 در انجمن طراحی ناخن

 1. skincaretwitte

  skincaretwitte New Member

  در اینجا یکی از طراحی های دوست داشتنی و جذاب ناخن را قدم به قدم با هم یاد می گیریم. این طراحی به دلیل داشتن اشکال هندسی، لبه های تیز و خطوط، بسیار جذاب به نظر می رسد. برای زیباتر کردن طراحی می توانید روی هر کدام از ناخن ها طرح متفاتی از اشکال ایجاد کنید.

  لوازمی که برای این طراحی به آن ها نیاز دارید:
  لاک قرمز

  لاک قرمز تیره

  لاک صورتی

  لاک آبی

  لاک طلایی براق

  براق کننده

  نکته: می توانید این طراحی را با هر رنگ لاک انجام دهید اما رنگ های ذکر شده در بالا از نظر ترکیب رنگ برای این طراحی و قرار گرفتن در کنار یکدیگر کاملا مناسب هسند.

  مراحل طراحی:
  قدم اول:  [​IMG]

  یکی از طیف های رنگ قرمز را انتخاب کنید و تمام ناخن ها را کاملا لاک بزنید و منتظر شوید تا خشک شوند.

  قدم دوم:


  [​IMG]  از رنگ قرمز تیره استفاده کنید و یک شکل زاویه دار در گوشه طراحی هندسی ناخن ها طراحی کنید. برای مثال یک مستطیل در گوشه ناخن بکشید. برای هریک از ناخن ها یک شکل متفاوت را طراحی کنید (اگر لبه های اشکال نامرتب هستند اصلا نگران نباشید چون در قدم های بعدی کار کاملا اطراف اشکال را با استفاده از لاک براق طلایی مرتب می کنیم). وقتی کار طراحی تمام ناخن ها به پایان رسید اجازه دهید تا ناخن ها کاملا خشک شوند.

  قدم سوم:


  [​IMG]  از لاک صورتی استفاده کنید و هر قسمت از ناخن را که دوست دارید به دلخواه رنگ کنید و اشکال زاویه داری را که در مرحله قبل طراحی کردید را با این رنگ کامل کنید. بعد از پایان کار اجازه دهید تا ناخن ها کاملا خشک شوند.

  قدم چهام:


  [​IMG]  قدم سوم را این بار با رنگ آبی تکرار کنید.

  قدم پنجم:


  [​IMG]  با استفاده از یک لاک طلایی علامت گذاری خطوط بین رنگ های متفاوت را رنگ کنید. به آرامی خطوط را با رنگ طلایی رنگ کنید تا رنگ خطوط را با غلظت دلخواه خود به دست آورید. در پایان کار، زمان مناسب برای خشک شدن ناخن ها را به آنها بدهید.

  قدم ششم:  [​IMG]


  از یک براق کننده استفاده کنید و تمام ناخن ها را با براق کننده پوشش دهید و اجازه دهید تا کاملا خشک شوند.


   
  Last edited by a moderator: ‏4/4/18

به اشتراک گذاشتن این صفحه