Doctor

به اشتراک گذاشتن این صفحه

1. Shadi
      Shadi
      سلام خسته نباشید من ماه پیش3وم پریود شدم وسیکل من 28روزه هست..این ماه واسه بچه دار شدن اقدام زیاد کردیم..والان هم پریودنشدم..باید30ام میشدم...ودیروزهم از بی بی چک استفاده کردم جواب منفی بود.ایا امکان دارد باردارباشم یاخیر?لطفاجواب بدید خواهش میکنم
    2. Fazi
      Fazi
      سلام اقای دکتر ..بنده چند ماه پیش با دوستم رابطه داشتم هنگام رابطه. انگشتشو داخل کرد تا متوجه شدم از این کارش جلوگیری کردم رفتم دکتر ولی دکتر بهم گفتن ک پردتون اسیب دیده و بیشتر از،چند بار بوده و مدتی کاری نکن تا پرده خودشو جمع کنه ایا همچین چیزی ممکنه? برای تزدواجم دچار مشکل میشم?
    3. بلقيس
      بلقيس
      سلام خسته نباشيد
      من دو شب گذشته با نامزدم به رابطه بدون دخول داشتم چون هنوز بأكره هستم و مائع مني روي واژن ريخته شد البته زياد مطمعن نيستم و حدود يه ربع ناحيه رو شستم
      الان ٧٢ ساعت نشده ايا از روش اورژانسي استفاده كنم؟ ترو خدا راهنماييم كنيد
    4. Mazriiiiii
      Mazriiiiii
      سلام من در اخرین روز پریودام با همسرم رابطه جنسی داشتم. بدون دخول با وجود پرده بکارت. ولی اب منی داخل واژن نریخت من فردای اون روز بخاطر شک. قرص اورژانسی خوردم. الان یه 2.3 روزه که لک بینی قهوه ایی دارم. ایا اماکان بارداری وجود دارد ؟ این لکه ها بخاطره چیه
    5. Lak.Roya
      Lak.Roya
      سلام اقای دکتر من 22 سالمه پرده من حلقوی ارتجاعیه4 روز پیش با نامزدم سکس داشتم دوخول کامل انجام شد ولی ابش روی واژن ریخت بلافاصله بعد از 4 دقیقه من شستم ولی بازم میترسم که جذب کرده باشه از اون روز توهم حاملگی زدم احساس میکنم شکمم سنگین شده یا تلقین میکنم نمیدونم ایا امکان حاملگی در من وجود دارد ؟ چند مدت بعد به تست اقدام کنم؟ و ایا تست خون بدم بهتره یا بی بی چک هم جواب میده خیلی نگرانم لطفا زود بهم جواب بدید.. ممنون
    6. Fahim
      Fahim
      سلام سارا هستم
      من با نامزدم يك ماه پيش رابطه جنسي داشتيم و آلت خود را فرو نكده فقد ماليده بس و بعدي رابطه جنسي فردايش پريود شدم و هر ماه يك بار پريود ميشدم اما الان از يك ما زياد شده پريود نشدم و ديشب كمرم درد كد گفتم پريود ميشم اما نشدم دكتر امكان حامله گى است يا خير زود جواب دين لطفاً
    7. __eli
      __eli
      ۲۴ آذر تا ۱ دی پریود بودم۶ دی با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم نامزدم به انزال نرسید پیشابش دو یا سه بار با واژن تماس داشت که دستمال پاک کردیم.بعد از رابطه هم واژن رو شستم.پریودم منظم نیست و باید تا 4 رپز دیگه پریود شم.۳ روز پیش کمی لکه قهوه ای داشتم و ۲ روزه ترشحات زرد دارم امکان بارداری وجود داره؟
    8. دلدار
      دلدار
      عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.من با دوستم رابطه مقعدی داشتم.اصلا هم التم با واژنش بر خورد نکرده.۱۱دی باید پریود میشدن که نشدن.الا ۱۱ روز پریودش عقب افتاده.چند روزیه ترشح و درد شکم داره.دو بار هم بعد تاخیر پری بی بی چک گذاشتیم منفی بود.ایا احتمال بارداری وجود دارد؟۱۰عدد قرص مدرکسی استفاده کرده.و به دلیل بیماری از چرک خشک کن هم استفاده میکنه.دلیل تاخیر پریودیش چی میتونه باشه؟؟؟
    9. دلدار
      دلدار
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.من با دوستم رابطه مقعدی داشتم.اصلا هم التم با واژنش بر خورد نکرده.۱۱دی باید پریود میشدن که نشدن.الا ۱۱ روز پریودش عقب افتاده.چند روزیه ترشح و درد شکم داره.دو بار هم بعد تاخیر پری بی بی چک گذاشتیم منفی بود.ایا احتمال بارداری وجود دارد؟
    10. Atefe
      Atefe
      سلام خسته نباشید.
      ۳۰ اذر پریود شدم ولی بعدازآن بااینکه رابطه ای با همسرم نداشتم ولی بعد دوران پریودی الان هم حالت تهوع وهم درد خفیف در سینه و هم گرفتگی عضلات باسن را دارم میخاستم بدونم بااینکه پریود شدم و بعد ان رابطه نداشتم احتمال بارداری هست؟نگرانم! زمان پریودی منظم بعدی باید ۲۵ دی باشد.
    11. Hana
      Hana
      سلام من حدود سه ماه پیش عکس هسته ای با تزریق انجام دادم.بعد یک هفته ۲۳روز پریود بودم یک هفته از تموم شدن‌پریودیم گذشت که باز هم‌پریود شدم...امکان داره که پریودیم از تزریق باشه؟؟؟
    12. saeidmasomi
      saeidmasomi
      سلام یک دکتر زنان معرفی میکنید
    13. Mahdiye
      Mahdiye
      سلام من ۳ سال نامزد بودم و حالا داریم از هم جدا میشیم نامزدم ادعا کرده ما با هم رابطه جنسی داشتیم من ب پزشکی قانونی رفتم گواهی سلامت گرفتم نوشته شده بود پرده بکارت از نوع حلقوی پایه کوتاه قابل اتساع و فاقد آسیب است نامزدم اعتراض زده قراره برم کمیسیون پزشکی دوباره معاینه بشم ب نظرتون امکانش هست ک نظر کمیسیون منفی باشه؟تروخدا زود جواب بدین...
    14. آناهیتا
      آناهیتا
      سلام من بیستم شروع قاعدگیم بود و کلا دوره من ۴ روزه روز چهارم با همسرم رابطه داشتیم و اسپرم داخل ریخته شد. من همون موقع قرص اورژانسی گرفتم ۲ تا ۲تا. ۲ تاشو که خوردم ۱۲ ساعت بعد ۲ تا دیگه خوردم آیا احتمال حامله شدن وجود داره؟
    15. Maryammmm
      Maryammmm
      سلام خسته نباشید من سیکل قاعدگیم23روزه است این ماه روز سوم و چهارم پریودی باهمسرم رابطه مقعدی داشتم آلت برخوردی ب واژن نداش الان چهار روز از موعد, پریودیم گذشته ایا احتمال, بارداری هست؟ چند روزیه ب شدت احساس نفخ شکم و یبوست دارم ک ازعلائم بارداریه لطفا جواب بدین
      1. saeidmasomi
        saeidmasomi
        منم این جوریم یعنی باردارم
        ‏27/12/17
    16. doctorsib
      doctorsib
      مرکز تخصصی آموزش مراقبت پوست و مو | Hair & Skin Care Learning
      nicafarin@
      nicafarin.com
    17. راضیه نورانی
      راضیه نورانی
      سلام خسته نباشین من روز ۱۱ پریودی هستم و الان سه ماه برا بارداری اقدام دارم و این ماه روز ۸ و ۹ و ۱۰ امپول سینال اف زدم و قرص لتروزولم خوردم از دیروز که روز دهم بود لکه بینی پیدا کردم خیلی ناراحتم علت این لکه بینی چیه و چرا شرو شده....ایا با وجود لکه بینی احتمال تخمکگذاری و بارداری هست ...چکار کنم که قطع بشه....لطفا منو راهنمایی کنید
    18. Ehsan51
      Ehsan51
      سلام خسته نباشید بنده چند مدت پیش یک رابطه جنسی داشتم ولی دخولی برقرار نشد اما اب منی ریخت روی دستگاه تناسلی
      ایا امکان حاملگی وجود دارد؟
      سوال بعدی اینکه اگه دختره قرص های مترونیدازول برای بیماری دستگاه تناسلی مصرف کند و رابطه دهانی وجود داشته باشد ایا امکان انتقال و مریضی دهانی و.... وجود دارد؟
    19. septiyama
      septiyama
      سلام. من با دوست دخترم رابطه جنسی داشتم و بدونه اینکه بدونم التم از منقد به واژن میره و منی را در رحم ریختم بعد از ربطه فهمیدیم که از رحم خون اومد و متوجه شدم که باعث پاره شدن پرده شدم آیا حاملگی زمان خون ریزی وجود دارد؟ در ضمن قرص اورژانسی دو عدد خورد و بهش نساخت و اینکه از زمان پریودی دختر یک هفته میگذشت
    20. shima1375
      shima1375
      میشه جواب منو بدید خواهشا اگه نمیخایید جواب بدید پس واسه چی توسایت هستین
  • بارگذاری...
  • بارگذاری...