Doctor

به اشتراک گذاشتن این صفحه

1. yasss
      yasss
      سلام
      اگردختري حامله شود حالت تهوع و استفراغ داشتن چند روز طول ميكشه يا فقط يك روزه ؟؟؟؟
      و در روز چندبار امكان حالت تهوع داشتن رو دارع؟؟؟
    2. Nazi.qolami
      Nazi.qolami
      با سلام.
      من امروز پنجمين روز پريودم بود، فكر كردم خونريزي قطع شده، و نزديكي داشتم.
      اما بعدش همچنان خون ريزيم شروع شد
      آب مني داخل ريخته نشده و بدون كاندوم نزديكي انجام شده، اما چون در دوران قاعدگي دهانه رحم باز هست ، احتمال حاملگي وجود داره؟ هيچ قرصي هم بعدش نخوردم
      ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    3. negar.nit
      negar.nit
      سلام منو نامزدم ماه پیش رابطه بدون دخول داشتیم ولی پرده بکارت دارم منی رو روی باسنم ریخت بعدش سریع رفتم دستشویی یکماهه پریودم نشدم ده روز بعداز رابطه اورژانسی خوردم بازم پریود نشدم چندبارم بیبی چک استفاده کردم منفی بود دیشب دوتا امپول پروژسترون زدم فقط دل درد و کمر درد دارم احتمال بارداری هست تورو خدا زود جواب بدین
    4. naghme.a
      naghme.a
      سلام من و نامزدم ٢بار رابطه داشتيم اما ابي ريخته نشده در داخل (با وجود پرده بكارت)امكان بارداري وجود دارد؟
    5. Mahta
      Mahta
      سلام من دي ماه با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم من باكره ام و حتي مني ايشون نيومد و فرداي ان روز من پريود شدم و سه ماه كه گذشته من سر روز پريودم.. پريود شدم ولي احساس ميكنم شكمم بزرگ شده البته بيبي چك هم گرفتم دوبار منفي بود امكانش هست با پيش اب حاملگي صورت گرفته باشه ؟؟؟ لطفا زود جواب بدين من اين مدت خيلي استرس كشيدم
    6. M999ha
      M999ha
      سلام نامزدهستم و دخول بدون محافظت داشتم ولي مني داخل واژنم ريخته نشده و سريع قبل از ارضا شدن همسرم بيرون ريخته شد . هميشه پريودم جلو ميفتاد ولي الان كه قراره ١٢/١ پريود بشم هنوز پريود نشدم و جلو نيفتاده . ميترسم كه با پيش اب بارداري اتفاق بيفته ايا احتمال بارداري
      وجود داره ؟ توروخدا زودي جواب بدين دارم از استرس ميميرم
    7. نارسیس
      نارسیس
      سلام روز همه بخیر و خوشی.ببخشید من نامزد داشتم و پردمم نوعش ماما گفتن ارتجایی هست و خون ریزی نداره و ما یکبار نزدیکی داشتیم .میخواستم بدونم نیاز ب ترمیم داره یا نه.من از نامزدم جدا شدم .خیلی استرس دارم.ممنون
    8. Negah
      Negah
      سلام من دی ماه ی رابطه کوچیک بانامزدم داشتم بعد پریودشدم احساس کردم شکمم داره بزرگ میشه بی بی چک گذاشتم منفی شد بهمن ماهم پریودشدم بی بی چک منفی شد من باکره ام احتمال حاملگی هست ؟
    9. Shadi
      Shadi
      سلام خسته نباشید من ماه پیش3وم پریود شدم وسیکل من 28روزه هست..این ماه واسه بچه دار شدن اقدام زیاد کردیم..والان هم پریودنشدم..باید30ام میشدم...ودیروزهم از بی بی چک استفاده کردم جواب منفی بود.ایا امکان دارد باردارباشم یاخیر?لطفاجواب بدید خواهش میکنم
    10. Fazi
      Fazi
      سلام اقای دکتر ..بنده چند ماه پیش با دوستم رابطه داشتم هنگام رابطه. انگشتشو داخل کرد تا متوجه شدم از این کارش جلوگیری کردم رفتم دکتر ولی دکتر بهم گفتن ک پردتون اسیب دیده و بیشتر از،چند بار بوده و مدتی کاری نکن تا پرده خودشو جمع کنه ایا همچین چیزی ممکنه? برای تزدواجم دچار مشکل میشم?
    11. بلقيس
      بلقيس
      سلام خسته نباشيد
      من دو شب گذشته با نامزدم به رابطه بدون دخول داشتم چون هنوز بأكره هستم و مائع مني روي واژن ريخته شد البته زياد مطمعن نيستم و حدود يه ربع ناحيه رو شستم
      الان ٧٢ ساعت نشده ايا از روش اورژانسي استفاده كنم؟ ترو خدا راهنماييم كنيد
    12. Mazriiiiii
      Mazriiiiii
      سلام من در اخرین روز پریودام با همسرم رابطه جنسی داشتم. بدون دخول با وجود پرده بکارت. ولی اب منی داخل واژن نریخت من فردای اون روز بخاطر شک. قرص اورژانسی خوردم. الان یه 2.3 روزه که لک بینی قهوه ایی دارم. ایا اماکان بارداری وجود دارد ؟ این لکه ها بخاطره چیه
    13. Lak.Roya
      Lak.Roya
      سلام اقای دکتر من 22 سالمه پرده من حلقوی ارتجاعیه4 روز پیش با نامزدم سکس داشتم دوخول کامل انجام شد ولی ابش روی واژن ریخت بلافاصله بعد از 4 دقیقه من شستم ولی بازم میترسم که جذب کرده باشه از اون روز توهم حاملگی زدم احساس میکنم شکمم سنگین شده یا تلقین میکنم نمیدونم ایا امکان حاملگی در من وجود دارد ؟ چند مدت بعد به تست اقدام کنم؟ و ایا تست خون بدم بهتره یا بی بی چک هم جواب میده خیلی نگرانم لطفا زود بهم جواب بدید.. ممنون
    14. Fahim
      Fahim
      سلام سارا هستم
      من با نامزدم يك ماه پيش رابطه جنسي داشتيم و آلت خود را فرو نكده فقد ماليده بس و بعدي رابطه جنسي فردايش پريود شدم و هر ماه يك بار پريود ميشدم اما الان از يك ما زياد شده پريود نشدم و ديشب كمرم درد كد گفتم پريود ميشم اما نشدم دكتر امكان حامله گى است يا خير زود جواب دين لطفاً
    15. __eli
      __eli
      ۲۴ آذر تا ۱ دی پریود بودم۶ دی با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم نامزدم به انزال نرسید پیشابش دو یا سه بار با واژن تماس داشت که دستمال پاک کردیم.بعد از رابطه هم واژن رو شستم.پریودم منظم نیست و باید تا 4 رپز دیگه پریود شم.۳ روز پیش کمی لکه قهوه ای داشتم و ۲ روزه ترشحات زرد دارم امکان بارداری وجود داره؟
    16. دلدار
      دلدار
      عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.من با دوستم رابطه مقعدی داشتم.اصلا هم التم با واژنش بر خورد نکرده.۱۱دی باید پریود میشدن که نشدن.الا ۱۱ روز پریودش عقب افتاده.چند روزیه ترشح و درد شکم داره.دو بار هم بعد تاخیر پری بی بی چک گذاشتیم منفی بود.ایا احتمال بارداری وجود دارد؟۱۰عدد قرص مدرکسی استفاده کرده.و به دلیل بیماری از چرک خشک کن هم استفاده میکنه.دلیل تاخیر پریودیش چی میتونه باشه؟؟؟
    17. دلدار
      دلدار
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.من با دوستم رابطه مقعدی داشتم.اصلا هم التم با واژنش بر خورد نکرده.۱۱دی باید پریود میشدن که نشدن.الا ۱۱ روز پریودش عقب افتاده.چند روزیه ترشح و درد شکم داره.دو بار هم بعد تاخیر پری بی بی چک گذاشتیم منفی بود.ایا احتمال بارداری وجود دارد؟
    18. Atefe
      Atefe
      سلام خسته نباشید.
      ۳۰ اذر پریود شدم ولی بعدازآن بااینکه رابطه ای با همسرم نداشتم ولی بعد دوران پریودی الان هم حالت تهوع وهم درد خفیف در سینه و هم گرفتگی عضلات باسن را دارم میخاستم بدونم بااینکه پریود شدم و بعد ان رابطه نداشتم احتمال بارداری هست؟نگرانم! زمان پریودی منظم بعدی باید ۲۵ دی باشد.
    19. Hana
      Hana
      سلام من حدود سه ماه پیش عکس هسته ای با تزریق انجام دادم.بعد یک هفته ۲۳روز پریود بودم یک هفته از تموم شدن‌پریودیم گذشت که باز هم‌پریود شدم...امکان داره که پریودیم از تزریق باشه؟؟؟
    20. saeidmasomi
      saeidmasomi
      سلام یک دکتر زنان معرفی میکنید
  • بارگذاری...
  • بارگذاری...