Doctor

دوستداران 4

به اشتراک گذاشتن این صفحه

1. shima1375
      shima1375
      سلام من روز جمعه نزدیکی بدون پیشگیری داشتم وشنبه ظهریک عدد ال دی خورده ویکشنبه ظهر خونریزی داشتم احتمال بارداری هس؟؟اخرین پریودیم تا ۶ام این ماه بوده اروخدا زودتر جوابموبدید خیلی استرس دارم
    2. mahijoon
      mahijoon
      سلام میشه کمکم کنید!؟ من امروز با دوستم رابطه داشتم،اول دوانگشتی ب واژنم دخول کرد بعد آلتشو البته ن بطور کامل،درد زیادی نداشتم بدون خونریزی، وقتی ب خونه اومدم هم دردش دوبرابر شد هم اندازه بند انگشت خونریزی داشتم. متاسفانه قبلا هم خودارضایی داشتم میخواستم بدونم وضعیتم چجوره؟؟؟؟ پرده دارم یا ن؟؟؟؟؟
    3. مهساموسوی هستم
      مهساموسوی هستم
      سلام من ۱۴ روز پس از پریودی ۳ شب رابطه داشتم و منی داخل رحم ریخته شد و پریود منظم هم ندارم اما اخرین پریودم ۳۰ ماه پیش بوده چقد احتمال بارداری هست ۱ بار خوردم زمین ۱ لخته خون ازم خارج شد بچه بوده یا نه؟؟؟ممنون از پاسخگوییتون
    4. Abouzar
      Abouzar
      سلام من ٨ ابان با نامزدم ابطه داشتم ٢٦/٢٧ زمان پريودي اوست و پريودي منظم دارد با اين كه از كاندوم استفاده كرديم حس ميكنم مقداري مني از كنار كاندوم نشت كرد ايا احتمال حاملگي وجود دارد
      خيلي نگرانيم اگه ميشه زود جواب بدين
    5. Mani
      Mani
      سلام من ٣ ساله كه ازدواج كردم و اخرين پريودم ١٧ مهر بود ، ٢ ابان رابطه داشتم با همسرم و احتمال حاملگي دادم عصر روز بعد ٢ قرص hd مصرف كردم و ٣ بار ديگه به مدت ١٢ ساعت يه بار و هر بار ٢ قرص hd مصرف كردم ، خيلي نگران هستم احتمال حاملگي هست؟ دو بار از بيبي چك استافاده كردم منفي شد ، ممنون ميشم راهنمايي بكنين
    6. 95Samin
      95Samin
      سلام من تازه اومدمتقریبا هیچیه این تالارو بلد نیستم چطوری میتونم از پزشک سوال کنم؟؟
    7. محمد0628
      محمد0628
      چطور میتونم با دکتر چت یا سوال کنم ممنون
    8. Maryamshiasi
      Maryamshiasi
      سلام خسته نباشید منو همسرم اقدام ب بارداری کرده ایم و من الان تمام ماهیچه هام گرفته جایی خوندم گرفتگی عضلات ازعلائم بارداریه میخاستم بدونم درسته ؟؟؟
    9. فاطیما
      فاطیما
      سلام من باشوهرم نزدیکی داشتیم آب منی روداخل واژنم ریخت ولی قرص نخوردم فرداش هم کنارنافم سوزش درد داشتم برابارداری اولم هم همینطوربودم ولی الان ۱۲ساعت بعدش قرص خوردم احتمال بارداری هست.باتشکر
    10. kimia70
      kimia70
      سلام من حدود یک سال پیش پرده بکارتمو ترمیم کردم الان بعد از ازدواج و اولین سکسی که داشتم دهانه واژنم گوشت اضافه آورده ممکنه به خاطر بخیه ها باشه!؟یا اصلا ممکنه گوشت اضافه نباشه و مشکل دیگه ای باشه!؟
    11. Najmerezae.@Jmil.com
      Najmerezae.@Jmil.com
      سلام خسته نباشید من سوالی داشته که من امروز با نامزدم نزدیکی داشتیم ولی من باکره هستم ودخول صورت نگرفته فقط وقتی ارضا شد شوهرم به خاطره اینکه من رویه اون دراز کشیده بودم کمی منی رفتی واژنم ریخت بلافاصله رفتم شستم میخاستم بدونم احتمال حاملگی وجود داره یانه اگه میشه راهنماییم کنید ممنونم وسپاسگزارم
    12. Vahed01110
      Vahed01110
      سلام من با نامزدم رابطه از پشت داشتم روز اول پاکیشم بود میگه جلوم یکم خیس شده میخام بدونم احتمال حاملگی وجود داره؟
    13. Marmar
      Marmar
      سلام من ۱۰ روز قبل از پریود شدنم یک رابطه داشتم ک دخول انجام نشد و باکره هم هستم فقط منی روی واژنم ریخت ک بلافاصله با دستمال پاک شد.ایا امکان بارداری وجود دارد؟لطفا پاسخ دهید.ممنون.و اینکه من ۴هرماه پریود میشوم ولی بعضی مواقع دو سه روز عقب می اندازم.
      لطفا پاسخ دهید میخاستم ببینم امکان بارداری وجود دارد؟؟
      1. nadi20 از این پست تشکر کرده است.
      2. nadi20
        nadi20
        من هم همین مشکلو دارم جواب چی بود؟
        ‏20/10/17
      3. Fardin_afg
        Fardin_afg
        ما هم همین مشکو داریم جواب چیه؟؟
        ‏17/11/17 at 11:08
    14. Nashmil
      Nashmil
      سلام .
      من دختری ۲۱ ساله هستم به تازگی ازدواج کرد با همسرم رابطه داشتم ک اب منی مقداری داخل واژنم ریخت
      همان روز پریود شدم و عادت ماهانه ام با اختلاف یکی دور تقریبا منظم
      با این وجود ک شنیدم در ایام قاعدگی هم امکان حامگی وجود داره بازهم از روی نگرانی یک قرص اورژانسی مصرف کردم
      بازم الان میترسم ک حامله بشمم ایا نگرانیم بیجاست یا بجا؟؟؟؟؟؟
      لطفا راهنماییم کنین
    15. Mari
      Mari
      سلام من در روز۴ پریودی هستم روز قبل با نامزدم در حد ارضا شدن رابطه داشتیم و دخول صورت نگرفت(بکارت دارم)اب منی در اطراف واژن ریخته شد و چند دقیقه بعد حمام کردم میخواستم ببینم ایا احتمال اینکه اب منی داخل رفته باشد هست یا ن و ایا احتمال حاملگی وجود دارد
    16. hani.asal96@gmail .com
      hani.asal96@gmail .com
      سلام،من ٢٩هرماه پريود ميشم بمدت ٥يا٦روز.١٩ اين ماه نزديكي بدون دخول داشتم فقط مايع مني روي واژن و ناحيه تناسلي ريخت.باتوجه به اينكه چندين سال تحت نظرپزشك براي منظم شدن قاعدگي سيپروترون مصرف ميكنم و اين ماهم مصرف كرده بودم فقط يه روزو فراموش كردم شانس بارداري چقدره؟ممنون ميشم زودتر جواب بديد
    17. Gtina71
      Gtina71
      سلام، من یک شهریور با همسرم رابطه ی آنال داشتم و چون شک داشت که پیشابش ریخته داخل واژن قرص لونژسترول مصرف کردم و چند روز بعد رابطه با کاندوم داشتیم که ۱۵ شهریور من عادت ماهانه کامل شدم و دیگه رابطه نداشتیم من باز دوباره ۱۵مهر عادت ماهانه کامل شدم، می خواستم بپرسم احتمال بارداری وجود داره یا نه؟ممنون میشم جواب بدین؟!
    18. @@@@maysa@@@@@
      @@@@maysa@@@@@
      سلام ....
      من در روز آخر پریودیم یعنی ۱۸دهم مهرماه باهمسرم نزدیکی داشتم و بکارتم از بین رفت ولی هیچگونه از منی همسرم روی بدنم ریخته نشد ...احتمال بارداری وجود داره؟؟؟؟
    19. Hassssa
      Hassssa
      سلام.من با نامزدم نزدیکی داشتیم. شک داره که یکی دو قطره داخل واژن ریخته باشه. یه هفته قرص ال دی خوردم و الان دو روزه که نمیخورم و دو روز از وقت پریودیم گزشته ولی پریود نمیشم.
      دردم دارم.هی قطع و وصل میشه. خیلی میترسم چکار کنم.زودتر جواب بدین لطفا
    20. niloo
      niloo
      سلام من میخواستم بدونم اگرحلقوی باشی وبعد از چند بار نزدیکی به دکتر مراجعه کنی متوجه این نشه که نزدیکی داشتی؟
  • بارگذاری...
  • بارگذاری...