روشهای طبیعی بزرگ و برجسته شدن سینه

روشهای طبیعی پر و برجسته سازی سینه ها

بسیاری از زنان دوست دارند سینه های بزرگ ، گرد و سفت داشته باشند. برای بسیاری سینه های پر نشانی از زیبایی و افزایش زنانگی زن است. در حالی که برخی از زنان به طور طبیعی سینه های سفتی دارند  تعدادی نیز هستند که به شدت از سینه های کوچکی که دارند ناراحتند.

پستان ها توده ای متشکل از غده ، چربی و بافت همبند است. بافت سینه در دوران بلوغ ، چرخه قاعدگی ، بارداری و بعد از یائسگی تغییر می کند. در دوران بلوغ  سینه ها به تغییرات هورمونی بدن واکنش نشان می دهند و شروع به رشد می کنند. استروژن و پروژسترون دو هورمونی هستند که نقش مهمی در رشد سینه ها بازی می کنند. تغذیه و ژنتیک نیز نقش تعیین کننده ای در اندازه ی سینه های زنان دارند.

صنعت زیبایی پر است از ترکیباتی شامل قرص ها ، کرم ها و تزریق های هورمونی که به منظور بزرگ شدن سینه ها تهیه شده اند و به این موارد باید جراحی های گران قیمت را نیز اضافه کرد. اگر می خواهید روش طبیعی را انتخاب کنید ، در این جا به چند مورد از روش های درمانی اشاره می کنیم که می توانید نتیجه خوبی بگیرید.

روش های طبیعی می تواند موثر باشد اما نیاز به زمان ، صبوری و تداوم در رویکردتان دارد. به هر حال روش های درمان طبیعی نمی تواند به آن دسته از زنانی که در اثر عوامل ارثی سینه های کوچکی دارند کمکی کند.

در این جا به یازده  مورد درمان خانگی برای بزرگی سینه ها اشاره می کنیم:

1.ورزش

شنا

ورزش های خاصی مانند شنای سوئدی ، شنای دیواری ، پرس نیمکت ، پرس سینه و فشردگی سینه می تواند به بزرگ شدن سینه ها کمک کند. این تمرین ها با حرکات دست ها و شانه ها همراه است که پوست را سفت و بافت عضله ای داخل و اطراف سینه را نیز تقویت می کند. این نیز به نوبه خود موجب سفت تر و بزرگتر شدن سینه ها می شود. ورزش های موثر در بزرگ شدن سینه ها را می توانید در اینجا ببینید. می توانید با انجام  تمرینات ورزشی موثر در درمان افتادگی سینه، سینه هایی خوش فرم و سفت داشته باشید.

این تمرین ها را هر روز به مدت سی دقیقه انجام دهید. برای اطمینان از درستی روش انجام تمرینات از یک مربی باشگاه کمک بخواهید.

 

2.ماساژ سینه

ماساژ سینه

بر اساس انستیتوی طب سنتی و جایگزین تایلندی ، ماساژ منظم سینه ها می تواند موجب بزرگ شدن اندازه ی سینه ها شود. ماساژ به دو روش کمک می کند ابتدا جریان خون را افزایش می دهد و سپس به کشش بافت درون سینه کمک می کند تا ظاهری سفت تر و بزرگتر به خود بگیرد. برای ماساژ از روغن های طبیعی مانند روغن زیتون یا روغن بادام استفاده کنید. انواع ماساژ سینه برای سفتی و بالا یردن سینه ها فواید ماساژ در پیشگیری از سرطان سینه 

 • روغن را بین دو کف دست خود دو یا سه دقیقه بمالید تا گرم شود.

 • دست هایتان را روی سینه هایتان قرار داده و به سمت داخل ماساژ دهید این کار را با حرکت دایره ای شکل در تمام قسمت های سینه انجام دهید.

 • حداقل 100 تا 300 حرکت دایره ای در صبح ها و مجددا همین تعداد را شب ها قبل از خواب انجام بدهید.

 • این درمان را دو بار در روز به مدت یک یا دو ماه انجام بدهید تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

​3.استفاده از پمپ های بزرگ کننده سینه یا بادکش سینه 

پمپ بزرگ کنده سینه

پمپ بزرگ کننده سینه وسیله پزشکی ایمنی می باشد که برای افزایش سایز سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این پمپ ها یا وکیوم های بزرگ کننده سینه انتخابی فوق العاده برای بزرگ کردن طبیعی سینه ها در زنانی است که برای افزایش سایز سینه های خود مایل به استفاده از قرص ها و جراحی زیبایی سینه نیستند. استفاده از این پمپ ها خیلی ساده بوده، جای زیادی را اشغال نمی کنند و دارای مزایا و فواید زیادی برای سلامت سینه ها می باشند، در حالیکه عوارض جانبی  نیز ندارد. با دانستن مزایا و فواید پمپ های بزرگ کننده سینه در پیشگیری از سرطان سینه می توانید با خیال راحت از این دستگاه استفاده کنید.

.  این دستگاه ها  بطور کلی از 2 لیوان بادکش و یک وسیله پمپ کننده که می تواند الکتریکی یا دستی باشد تشکیل شده اند.

می توان بیان کرد که پمپ های بزرگ کننده سینه از طریق روش های زیر به رشد سینه ها کمک می کنند:

 • کششی که توسط پمپ در بافت سینه ایجاد می شود باعث متورم شدن سینه ها می گردد. بزرگی  و افزایش حجمی که در بافتها ایجاد می شود در اثر کشیده شدن بافتهای چربی و چربیها به درون سلولهای سینه می باشد.
 • پمپ بزرگ کننده سینه به غدد پستانی اجازه می دهد تا  جایی که امکان بزرگ شدن دارند، رشد کنند. به علاوه موجب متعادل شدن هورمونهایی می شود که مسوول سفتی و جوانی سینه ها هستند.  
 • عملکرد کلیدی این پمپ ها کمک به تولید کلاژن و بافت پستانی جدید می باشد. ورزش دادن یا بکار انداختن غدد و بافتها، ذخیره خونی را که باعث افزایش رشد بافتهای سالم و جدید می شود را تقویت می کند. 

این دستگاه می تواند  حدود 1 تا 2 سایز اندازه سینه ها را بزرگ کرده و همچنین باعث سفتی و فرم دهی به سینه ها گردد. برای گرفتن بهترین نتیجه بایستی  روزانه 2 بار و حداقل 3 ماه از این دستگاه استفاده کنید. به کار بردن این دستگاه با دیگر روشهای طبیعی می تواند فرایند بزرگ شدن سینه ها را سرعت بخشد. 

برای آشنایی بیشتر در مورد انواع پمپ های بزرگ کننده سینه که تحت نام وکیوم سینه یا بادکش سینه نیز شناخته شده هستند به مقاله انواع پمپ های بزرگ کننده سینه مراجعه کنید. شما می توانید انوع  تولید ایران این دستگاه را از  فروشگاههای لوازم و تجهیزات پزشکی یا فروشگاه های اینترنتی نظیر پارسی کالا خریداری کنید.

 

 

4.شنبلیله

پودر شنبلیله

متخصصان داروهای گیاهی بر این باورند که شنبلیله می تواند به بزرگ شدن ابعاد سینه ها و سفت تر کردن آنها کمک کند. این گیاه که یک فیتواستروژن است موجب تحریک هورمونهای رشد سینه مانند استروژن و پروژسترون می شود. از سوی دیگر به افزایش ترشح شیر در مادران شیرده نیز کمک می کند.

 • یک چهارم فنجان پودر شنبلیله را با کمی آب مخلوط کنید تا حالت خمیری به خود بگیرد. این خمیر را روی سینه قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید. آن را روی سینه گذاشته و ده دقیقه بنشینید و بعد با آب بشویید. این درمان را دوبار در روز تکرار کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. برای درست کردن پودر شنبلیله ، تخم آن را تفت داده و بعد آسیاب کنید.

 • روش دیگر ماساژ روزمره ی سینه ها با روغن شنبلیله یا مخلوط یک بخش عصاره شنبلیله و دو بخش لوسیون بدن است.

روغن شنبلیله

 • شما می توانید جوانه شنبلیله را در رژیم غذایی مصرف کنید و یا آن را به صورت قرص روزی سه بار مصرف کنید ( قبل ازاین کار با پزشک مشورت نمایید).

 

5.تخم رازیانه

تخم رازیانه

تخم رازیانه نیز می تواند موجب رشد ابعاد سینه شود. این تخم ها حاوی مقادیر بالایی از فلاونوییدها هستند که میزان استروژن بدن را افزایش داده و موجب تقویت رشد بافت سینه می شود. ضمنا مادران شیرده نیز می توانند از آن برای افزایش تولید شیر استفاده کنند.

 • یک قاشق غذاخوری روغن کبد ماهی کاد را با دو قاشق چایخوری تخم رازیانه در یک ماهی تابه بریزید. بگذارید دانه ها سرخ شوند. بعد روغن را صاف کنید و بگذارید سرد شود. از این روغن برای ماساژ آرام سینه ها به مدت 5 تا 10 دقیقه استفاده کنید. بگذارید روغن 30 دقیقه روی سینه هایتان بماند و بعد آن را با آب گرم بشویید. این درمان را دو بار در روز و برای یک تا دو ماه استفاده کنید.

 • شما می توانید هر روز چای رازیانه بنوشید. برای درست کردن چای رازیانه  یک قاشق چایخوری تخم رازیانه را در یک فنجان آب داغ به مدت ده دقیقه دم کنید و بعد آن را صاف نمایید.

6.شبدر سرخ

شبدر سرخ

شبدر سرخ از چهار ماده فیتواستروژن تشکیل می شود که به نظر می رسد در رشد طبیعی اندازه ی سینه ها موثر باشند. این گیاه دارویی موجب سفتی سینه ها نیز می شود.

 • یک یا دو قاشق چایخوری از گل های شبدر سرخ خشک را در یک فنجان آب داغ بریزید.

 • آن را 30 دقیقه دم کنید.

 • صاف کرده و این چای را دو تا سه بار در روز بنوشید.

 • این درمان را چند ماه ادامه بدهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

7.پیوراریا میریفیکا Pueraria Mirifica

پیوراریا میریفیکا

طبق مطالعه ای که در دانشگاه چولالانکورن تایلند انجام گرفت مشخص گردید که  گیاه Pueraria Mirifica می تواند سایز سینه ها را تا 80 درصد افزایش دهد. عصاره این گیاه  حاوی فیتواستروژن هایی مانند دی اکسی میروسترول ، میروسترول و جنیستئین است. این فیتواستروژن ها در متعادل کردن سطح هورمون های بدن زنان نقش دارند و در نهایت منجر به سلامت بدن از جمله سینه ها می شوند. آشنایی با گیاه پیوراریا میریفیکا و فواید آن

شما می توانید این ماده را به صورت کرم های موضعی ، ژل ، صابون ، کپسول یا قرص خوراکی در بازار بیابید. دوز خوراکی آن 250 میلی گرم دو بار در روز است . محصولات موضعی را می توانید دو بار در روز روی سینه بمالید و 3 تا 5 دقیقه ماساژ بدهید تا  کاملا جذب شود. این درمان ها باید حدود سه ماه دنبال شود تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. گفته می شود محصولات موضعی این گیاه در بزرگ شدن باسن نیز موثر است. می توانید کپسول مکمل Pueraria Mirifica را از فروشگاه پارسی کالا خریداری کنید. 

 

8.روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم

روغن جوانه گندم را نیز می توانید برای رشد سینه ها به کار ببرید. هنگامی که این روغن را روی سینه ها ماساژ می دهید ، به افزایش جریان خون موضع کمک می کند و در نتیجه  غذا رسانی و اکسیژن رسانی بهتری برای سوخت و ساز بهتر به آن موضع می رسد.  این روند موجب بزرگ شدن اندازه سینه ها می شود.  ضمنا چون روغن جوانه گندم سرشار از ویتامین E می باشد ، از افتادگی سینه ها نیز جلوگیری کرده و آنها را برای مدت طولانی سفت نگاه می دارد.

 • چند قطره روغن جوانه گندم را به مدت ده دقیقه روی سینه ها به صورت دایره ای ماساژ بدهید.

 • این درمان را دو تا سه بار در روز و به مدت یک ماه انجام دهید تا شاهد نتیجه حاصل باشید.

 

9. نخل اره ای Saw Palmetto

نخل اره ای

از دیگر گیاهان دارویی پر طرفدار برای رشد سینه ها نخل اره ای است. با این که هنوز دقیقا روشن نیست،  علت اثرات  بزرگ کردن سینه این گیاه  ناشی از مواد مغذی گیاهی و اسیدهای چرب آن است که موجب تحریک بافت سینه ها شده و ظاهر و اندازه ی سینه هایتان را بهبود می بخشد.

نخل اره ای در بازار به شکل کپسول خوراکی ، قرص یا چای موجود است.

 •  روزانه  دو یا سه فنجان چای نخل اره ای را به مدت چند ماه استفاده کنید.

 • در صورت مصرف قرص های مکمل با 160 میلی گرم که حاوی 85 تا 95 درصد استرول و لیپید باشد ، دوبار در روز شروع کنید . برای تعیین دوز می توانید با پزشک مشورت کنید.

 

10.سیب زمینی وحشی یا Wild Yam

سیب زمینی وحشی

سیب زمینی وحشی توسط متخصصان گیاهان دارویی برای رشد سینه ها توصیه می شود. این گیاه دارویی حاوی فیتواستروژن هایی است که به رشد بافت سینه کمک می کند.

 • برای رشد سینه ها می توانید از سیب زمینی وحشی به صورت چای یا   کپسول استفاده کنید.

 • شما می توانید سینه هایتان را با کرم سیب زمینی وحشی ماساژ بدهید تا پروژسترون آن از طریق پوست جذب شود. این کار را دو بار در روز و به مدت چند ماه انجام بدهید تا متوجه رشد اندازه سینه تان بشوید.

 

11. ریشه قاصدک

ریشه قاصدک

ریشه قاصدک یکی دیگر از گیاهان دارویی بسیار موثری است که نقش مهمی در رشد سلولها و بافت های جدید سینه دارد.

شما می توانید دوبار در روزچای ریشه قاصدک بنوشید یا کپسول های 525 میلی گرمی را روزی یکبار مصرف کنید. این درمان ها ظرف چند ماه شما را به نتیجه دلخواهتان خواهد رساند.

چای ریشه قاصدک

هنگامی که این روش های درمان طبیعی را برای بزرگ شدن سینه هایتان انجام می دهید بخاطر داشته باشید که نباید از همه روش ها به طور همزمان استفاده کنید. یک یا ترکیبی از دو یا سه روش را انتخاب کنید و برای چند ماه فقط همین روش ها را انجام دهید . نیازی به ذکر این نکته نیست که قبل از شروع درمان های گیاهی می توانید با پزشک نیز مشورت داشته باشید.

 

 

مقالات مرتبط

گردن ناحیه ای از بدن است که زیبایی آن همواره مورد نگرانی زنان و مردان قرار داشته است. در واقع،...
13 بهمن, 1396 - 22:28 4،140
پیوراریا میریفیکا برای سالهای بسیاری به منظور اهداف پزشکی و عمدتا بعنوان مکمل هورمون زنانه مورد...
16 دى, 1395 - 13:36 11،191
هر شخصی بر این نکته که یوگا می تواند انعطاف پذیری بدن را افزایش داده و همچنین باعث آرامش درونی...
16 فروردين, 1395 - 10:53 27،750
عصب سیاتیک پهن ترین و بلندترین عصب در بدن ماست. این عصب از نزدیکی ستون فقرات در قسمت...
3 اسفند, 1394 - 04:41 34،168
اگر به دنبال درمانی مناسب برای سینه های افتاده هستید، حتما یوگا را امتحان کنید. با انجام حرکات...
9 بهمن, 1394 - 05:14 20،013
یوگا بر روی تعادل و هماهنگی بین ذهن، جسم و بدن تمرکز دارد. این تعادل و هماهنگی از طریق موارد...
15 شهريور, 1394 - 12:36 3،745

دیدگاه‌ها

عکس‌های ايدا
دیدگاه: 

سلام ببخشيد رازيانه باعث چاق شدن سينه ميشه ديگر قيمت هاى بدن لاغر ميشه يا بقيه قسمت ها همينجورى نميمونه؟

من پمپ رو از سایت ادرس زیر خرید کردم
http://parsikala.com/index.php?route=product/product&product_id=70
راضی ام ، برای نتیجه بهتر میخوام در مورد تغذیه هم مطالعه داشته باشم

عکس‌های hasti
دیدگاه: 

سلام من ۱۵ساله هستم و اینطور که داره پیش میره فکر میکنم از نظر ارثی سینه های کوچیکی خواهم داشت ینی من اگر از الان هم شروع کنم به ورزش کردن و مواد مربوط به بزرگ تر شدن سینه رو بخورم ممکن نیست در اینده به روش طبیعی سینه بزرگی داشته باشم؟

عکس‌های فریبا
دیدگاه: 

سلام من 19 سالمه . همه ی این روش هارو امتحان کردم هیچ فایده ای نداره .
چیکار کنم؟

عکس‌های مامان یسنا
دیدگاه: 

سلام من 22 سالمه و بعد از اینکه دختر م رو از شیر گرفتم سینه هایم کلا کوچک از حد قبلی شد خاهشمندم راهنمایی نمایید

عکس‌های سارا29
دیدگاه: 

سلام. علاوه بر تمرینات بالا این سه روش هم کمک زیادی به من کرد. موفق باشین
انقباض سیــنه ها (روش اول)
هر دو دست رو از منطقه آرنج به هم قفل کنید،یعنی با دست راست آرنج دست چپ و با دست چپ آرنج دست راست را بگیرید.
بعد دستها را به سمت هم محکم فشار بدهید و تا ۶۰ شماره بشمارید و رها کنید و چند دقیقه بعد دوباره اینکار را تکرار کنید. درطول روز اگر تا ۱۵ یا حتی ۲۰ بار اینکار را تکرار کنید و عضلات زیر بغل و سیــنه را کاملا منقبض کنید و نگه بدارید بعد از گذشت دو هفته میبینید چقدرپستان های خوش فرم و سفت شده ای دارید.
5-انقباض سینه ها (روش دوم)
این روش هم مثل روش بالایی فقط نحوه گرفتن دست فرق میکند.هر دو دست را مشت کرده و مقابل هم مشتها را به سمت هم فشار بدهید.یعنی مشت دست راست و دست چپ به سمت هم فشار داده شود وعضلات زیر بغل و سیــنه ها را منقبض کنیدتا ۶۰ بشمارید و رها کنید.این روش را هم مثل روش بالایی روزی ۱۵ تا ۲۰ بار تمرین کنید.
6-استفاده از ماساژ روزانه
ماساژ روزانه پستان ها به فرم دادن و بزرگ کردن پستان ها کمک می کند ، سینه ها را آزاد کرده و روی تخت صاف یا زمین دراز بکشید با دست راست سیــنه چپ را در دست بگیرید و با نوازش از طرفین به سمت نوک سیــنه انرا خیلی آرام ماساژ دهید.با نوک انگشتان به صورت دورانی از نوک سیــنه تا طرفین حرکت کنید.بعد همین حرکات را کمی محکم تر انجام بدید طوری که فشار را احساس کنید.یادتان باشه کاری با نوک سیــنه نداشته باشید و فقط روی عضلات سیــنه تمرکز کنید. این کار رو تا ۱۰ بار انجام بدید.ولی یادتان باشد فشار آنقدر نباید زیاد باشد که ایجاد درد کند.حالا همین کارها را با دست چپ برای پستان راست انجام بدید.

عکس‌های اتنا
دیدگاه: 

سلام من 22 ساله هستم همه این روش ها رم امتحان کردم نتیجه مطلوب نگرفتم چیکار کنم

عکس‌های رها
دیدگاه: 

سلام من این روش هارا امتحان كردم و سینه هایم خوش فرم شده و بزرگ.من ب مدت 8ماه این كار هارو انجام دادم و حالا سینه ای سفت و پرحجم دارم.

عکس‌های مهمان
دیدگاه: 

سلام من ازکجابفهمم به کی رفتم سینهام بزرگ میشه یاارپی کوچیکه

عکس‌های ستاره
دیدگاه: 

سلام من 23سال دارم بعداز اینکه بچه ام روز شیر گرفتم سینه هام هم کوچیک وهم افتاده شده من درایام دختر بودنم سوتین هشتاد استفاده میکردم ولی الان به شصت پنج رسیده واقعا مشکل ساز شده واسم باهمسرم لطفا راهنمایی کنید

عکس‌های سنم
دیدگاه: 

سلام من13سالمه تومدرسمون سینه های بچه هااز70کمتر نیست ولی من نیم تنه میزنم پیازم زیادمی خورم ماساژهم میدهم ولی هیچیبه هیچی چیکار کنم

عکس‌های سارا
دیدگاه: 

23سالمه خیلی سایز کوچکی دارمی این روش ها ضرری به بالا رفتن هورمون پرولاکتین نداره

عکس‌های sana
دیدگاه: 

سلام من 14 سالمه سینه هام خیلی کوچیکه لطفا راهنمایی کنید

عکس‌های مهمان
دیدگاه: 

سلام من 26 سالمه دارم ازدواج میکنم سینه های خیلی کوچکی دارم
نمیدونم چیکار کنم

عکس‌های مهمان
دیدگاه: 

سلام ببخشید اگ نخوایم سینه ها هیچ تغیری تو سایزشون به وجد نیاد اما از حالت نرمی سفت شه باید چیکار کرد؟

عکس‌های nahal
دیدگاه: 

ینی جواب میده؟؟

عکس‌های پریسا
دیدگاه: 

سلام من18سالمه ولی سینه هام خیلی کوچیکه میشه راهنمایی کنیدیایه دکترخوب پیشنهادبدید برم

عکس‌های م.ه
دیدگاه: 

سلام. به جای استفاده از تخم رازیانه استفاده از کپسول آن موردی نداره؟

عکس‌های م.ه
دیدگاه: 

سلام. استفاده از کپسول رازیانه که به نام فنلین در بازار است موردی نداره؟

عکس‌های م.ه
دیدگاه: 

سلام. استفاده از کپسول رازیانه که به نام فنلین در بازار است موردی نداره؟
و اون خانمی که نتیجه گرفتن کدومارو استفاده کردن؟؟

عکس‌های ناشناس
دیدگاه: 

سلام من۱۶سالمه واز نیم تنه استفاده می کنم همه ی دوستام از سوتین استفاده می کنند و سایز هاشونم ۵۵ و... هست سینه های من نسبت به سینه ها اوناهم کوچک تره حتی با کمک دوستام با دستگاهی که دوستم داشت که برای بزرگ کردن سینه بود استفاد کردم ولی انچنان اصر نداشت ودوباره باکمک دوستام با ماساژ تونستیم سینه هامو خیلی کم بزرگ کنیم والان هم سینه درد دارم طبیعیه یا نه دوستان کمکم کنید

عکس‌های زهراسلیمی
دیدگاه: 

ضرری که نداره

عکس‌های مهمان
دیدگاه: 

سلام.من33سالمه سینهای خیلی کوچیک دارم ماساژو امتحان کردم ولی اثری نداشته.چیکارکنم .مشکل بزرگیه واسه من.لطفا راهنمایی کنید

عکس‌های مهمان
دیدگاه: 

سلام من ۳۳سالمه.سینه هام بعدازشیرگفتن بچه هام خیلی کوچیک شدن وباشوهرم به مشکل خوردم چیکارکنم

عکس‌های pariasalehi170@yahoo.com
دیدگاه: 

سلام من 23سالمه تا 6 سال پیش سینه های بزرگ و سفت و خوش فرم داشتم ولی از زمانی ک از سوتین اسفنجی استفاده کردم سینه هام کوچیک شده و سفتیشو از دست داده.ایا میتونم با این روشا باز مثل قبل بشم؟شنیدم ک با استفاده ای ک از سوتین اسفنجی کردم دیگه نمیتونم امیدوار باشم!!!!!

عکس‌های ریحانه
دیدگاه: 

واقعا تاثیرداره

عکس‌های ریحانه
دیدگاه: 

ایاضرری هم داره

عکس‌های مارال
دیدگاه: 

سلام من 14سالم سینه هام خیلی بزرک چیکار کنم

عکس‌های رعنا
دیدگاه: 

من ‏۱۹‏ سالمه تازه نامزد کردم،نامزدم از کوچیکی سینه هام ناراضیه،چیکار باید بکنم تا هرچه سریعتر بزرگ بشن؟آخه ۸‏ ماه خیلی زیاده ‏،باید هرچه زودتر بزرگ بشن،چیکار کنم؟

عکس‌های سارا
دیدگاه: 

من 23سالمه اندازه سینه هام 80 هست دوس دارم بزرگ باشه.

عکس‌های مرمر
دیدگاه: 

من 23 سالمه.سایز سینه هام خیلی کوچیکن چکارکنم واقعا خسته شدم

عکس‌های .
دیدگاه: 

سلام من 15 سالمه سینهام خیلی کوچیک و افتادس
ماساژو امتحان کردم فایده نداشت
چیکار کنم؟لطفا راهنمایی کنید

عکس‌های مهمان
دیدگاه: 

سلام من 11سالمه خیلی به سینه های بزرگ علاقه دارم اما اینقدرسینه هام کوچیکن که انگار سینه ندارم میتونم از الان این روشها روشروع کنم ضرری نداره برام لطفا کمک کنید؟

عکس‌های آیدا
دیدگاه: 

سلام من ۱۵سالمه سینه هام خیلی کوچیکه لطفا راهنمایی کنید

عکس‌های مهمان
دیدگاه: 

سلام سینه های خانومم کوچیکه چکارش کنم

عکس‌های مهمان
دیدگاه: 

من سینهام خیلی کوچیکن و شوعرم ناراضی ،چیکار کنم

عکس‌های t
دیدگاه: 

سلام من 25 سالمه قبل حاملگیو زایمان سینه های خوبو سفتی داشتم الان 6 سال میگذره اززایمانم سینه هام کوچیکو شل شدن نمیدونم چیکارکنم

عکس‌های ناهید
دیدگاه: 

الکیییییییییییییییییییییییییییییی

عکس‌های مهنا
دیدگاه: 

سلام من 19سالمه همه این کارا کردم لطفا یه کاری بگید انجام بدم یکم سینه هام بزرگ تر شن

عکس‌های آیات
دیدگاه: 

راهکار های که گفتین عالی بود

عکس‌های Fatima
دیدگاه: 

با سلام و احترام خدمت دوستان عزیز

با تشکر از نظرات و سوالات خوبتون، امیدوارم که این مقاله بتونه پاسخگوی مناسبی برای خواسته های شما عزیزان باشه.

1.دوستانی که بیان کردند حتی با  استفاده از این روشها نتیجه دلخواهشون رو نگرفتند می تونند همراه با این روشها از  پمپ های بزرگ کننده سینه استفاده کنند، مهمترین نکته در استفاده از روشهای طبیعی داشتن صبر و حوصله و مداومت در انجام این روشهاست.  برای اطلاع بیشتر در مورد نحوه کار این پمپ ها:  مقاله  پمپ های بزرگ کننده سینه رو مطالعه کنید و در صورت تمایل می تونید این دستگاه رو بصورت آنلاین از سایت پارسی ونوس خریداری کنید.  خرید آنلاین و آگاهی از نحوه تاثیر این دستگاه.  شایان ذکر است که این دستگاه برای  افزایش سایز سینه در دختران نوجوانی که رشد سینه ها در آنها کامل نشده است بسیار موثر می باشد. 

2.برای آن دسته از دوستانی که در مورد شل بودن سینه ها شکایت داشتند باید گفت علاوه بر انجام روشهای طبیعی بالا بهتر است تمرینات ورزشی  و ماسک های طبیعی که باعث درمان افتادگی  و شلی سینه ها می شوند را نیز دنبال کنند. تمرینات ورزشی بالا برنده و سفت کننده سینه    ماسک ها و روغن های گیاهی سفت کننده سینه ها 

3. در جواب سوال دوستمون که بیان کرده بودند با پوشیدن سوتین اسفنجی  سینه هاشون کوچک شده و سفتیش رو از دست داده و آیا میشه به بزرگ شدن مجدد سینه ها امیدوار بود

باید بگم بله، با رعایت نکاتی می تونید مجددا شاهد رشد و بزرگ شدن سینه ها باشید. پوشیدن سوتین های سفت و فنردار و اسفنجی بصورت مداوم می تونه باعث انسداد و گرفتگی گره ها و مجاری لنفاوی سینه بشه و تخلیه لنف رو از سینه دچار مشکل کنه. این امر باعث میشه سینه ها جمع بشن و همچنین میتونه زمینه ساز مشکلات و بیماریهای جدی در سینه ها بشه. بنابراین توصیه میشه از پوشیدن دائمی سوتین های فنردار و سفت خودداری کنید. هنگام خواب سوتین نپوشید. ورزشهای موثر در بزرگ شدن سینه ها رو انجام بدید. ماسک های طبیعی که در این مقاله ذکر شده رو استفاده کنید. از گیاهان دارویی که حاوی استروژن های طبیعی هستند استفاده کنید. پمپ های بزرگ کننده سینه هم میتونن بسیار موثر باشن. تکنیکهای ماساژ سینه رو به کار ببرین. با انجام مداوم این روشها میتونید به بزرگ شدن سینه ها تا حدود 1 تا 2 سایز امیدوار باشید. 

4. در جواب سوال دوستمون که استفاده از کپسول فنلین( حاوی اسانس رازیانه)  رو جویا شده بودن باید گفت که  نه موردی نداره چون این کپسول با برند باریج اسانس در داروخانه ها وجود داره ولی بهتره قبل از استفاده از هرگونه مکمل دارویی یا حتی مکمل های گیاهی با یک پزشک مشورت کنید تا میزان دوز مصرفی رو بسته به شرایط شما تجویز کنه. ولی استفاده از دمنوش رازیانه یا  خوردن پودر تخم رازیانه در یک لیوان آب نیز موثره. 

5.در مورد سوال دوستمون در مورد رازیانه باید گفت رازیانه به دلیل دارا بودن استروژن طبیعی می تونه هورمونهای زنانه رو تنظیم کنه و از این طریق بر بزرگ شدن بافت سینه ها تاثیر بذاره. لاغر شدن قسمت های دیگه بدن به عوامل و فاکتورهای زیادی مثل تغذیه و میزان فعالیت بدنی و ... بستگی داره. 

دوستان عزیز باید توجه کنند که درمانهای طبیعی دارای عوارض جانبی و ضرر خیلی کم هستند ولی مدت زمان تاثیر آنها طولانیه و باید در استفاده از این روشها صبرو حوصله داشته باشید. در مورد دستگاه یا پمپ بزرگ کننده سینه مدت زمان تاثیر اون حداقل 3 ماه هست. یعنی باید هر روز 2 بار و به مدت 3 ماه از این دستگاه استفاده کنید تا تاثیر اون رو مشاهده کنید. ولای در عوض تاثیرش موندگاره و بطور طبیعی باعث رشد سینه ها میشه. 

با تشکر 

 

 

عکس‌های نسترن
دیدگاه: 

سلام ببخشید من قدم ۱۷۰وزنم ۷۰ استخوانبندیم هم خیلی درشته به طوری که چاق به نظر نمیام همه جای بدنم خیلی خوب و قشنگه ولی سینه هام خیلی کوچیکه به طوری که سایز سوتینم به زور 38 از طرفی این چیزا برام خیلی مهمه و دارم دچار افسردگی میشم توروخدا راهنماییم کنین تمام فامیل پدر و مادرم و حتی خواهرم سینه هاشون خیلی درشته سنم هم ۱۸ منتظر جوابتون هستم!!!

عکس‌های نسترن
دیدگاه: 

لطفا اگه لازمه بهم بگین تا به دکتر زنان مراجعه کنم

عکس‌های فاطمه
دیدگاه: 

سلام من 18 سالمه واستیل بدنم خیلی خوبه ولی سینه هام خیلی کوچیکه وروش هایی که گفتید خیلی طول میکشه بهتر نیست پروتزسینه انجام بدم ؟فقط میترسم خیلی عوارض داشته باشه لطفا راهنماییم کنید

عکس‌های سارا
دیدگاه: 

سلام من 24سالمه سایزسینه هام خیلی کوچیکه میخوام بزرگتر بشه اگه شبها باروغن زیتون ماساژ بدم بزرگتر میشه لطفا جواب بدین ممنون میشم

عکس‌های مهسا
دیدگاه: 

سلام
دوستان من بزرگ شدن سينه فقط به شرطي است كه اين روش توسط جنس مخالف صورت بگيرد چون در اين صورت توليد يم سري هورمون ميشود كه باعث بزرگ شدن ان ميشود

عکس‌های ترسا
دیدگاه: 

سلام من 15 سالمه همه ی دوستام سایز سینه هاشون 80 بالاست دوس دارم سینه های سفت و بزرگ داشته باشم چیکار کنم ؟؟

عکس‌های ﻫﺴﺘﯽ
دیدگاه: 

ﺳﻼﻡ
ﺍﯾﺎ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺳﯿﻨﻪ ﻫﺎﯼ ﮐﻮﭼﮏ ﺩﺍﺭﺩ.
ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﮔﺮ ﺳﻮﺗﯿﻦ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻧﮑﻨﺪ ﺑﺰﺭﮒ ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺩﺭﺳﺖ ﺍﺳﺖ

عکس‌های میسا
دیدگاه: 

خب منن همهه مواردوامتحان کردم الان سینه هام خیلی بزرگ شدن وپرحجم سفت.شوهرم تشکرمیکنه

عکس‌های مهلا
دیدگاه: 

سلام من 24 سالمه، سایز سینه هام 65 هست و همیشه از سوتین اسفنجی استفاده میکردم که لباس تو تنم خوش فرم باشه،به نظرتون پوشیدن سوتین اسفنجی جلوی رشد سینه ها رو میگیره؟ حالا باید چیکار کنم که سینه های بزرگ و سفتی داشته باشم؟ لطفا راهنماییم کنین برام خیلی مهمه.الان انجام این تمرین ها روم تاثیر داره یا نه؟

عکس‌های حنانه قائمی
دیدگاه: 

سلام 13سالمه باسنم وسینه هام خیلی کوچیکه لطفا کمکم کنید باسن وسینه ای بزرگ
وبرجسته ای داشته باشم مرسی

دیدگاه تان را بیان نمایید